Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Haziran 2018)
Sizin fikirlerinize önem verilmesini istiyorsunuz ama başkalarınının düşüncelerine siz önem vermiyorsunuz. Çıkabilecek tatsızlıkları önlemek için önyargılı tutumlarınızdan vazgeçmelisiniz. Yanlız kararsız oluşunuz ufak aksaklıklar çıkartabilir. Hatta ani fikir değişiklikleri sizi epey zorlayacaktır. Önemli bir karar aşamasındaysanız bir dostunuzun ya da yakınınızın yardımına başvurmalısınız. Böylelikle hatalı bir girişimi engellemiş olacaksınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Haziran 2018)
Bir yakınınızla ilgili duyduğunuz endişe sizi üzüyor. Fakat onun çok özel sorunları için yapabileceğiniz fazla şey yok. Akşama doğru yapacağınız program, üzüntünüzü bir kenara atmanıza vesile olabilir. Bugün yerli yerinde durmayan, değişken duyguların etkisi altında görünüyorsunuz. İçinizdeki sevinç ve hüzün gün boyu yer değiştirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Haziran 2018)
Yaşam şartlarınızla ilgili değişimler canınızı sıkabilir. Bugün gireceğiniz ortamda farklı kişilik sergileyeceksiniz. Fikirlerinizi düşünmeden ortaya atmak istemenize rağmen engel olmak isteyen kişilerle karşılaşacaksınız. Ama etkilenmeden yolunuza devam edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Haziran 2018)
Abartılı iyilik halinden sakının bugün için. Özellikle günün ilk yarısı sanki genel bir koruyucu melekmişsiniz gibi, herkesin derine deva olma ve sizi zorlayacak büyük taahhütlerin altına girme riski mevcut. Aman dikkat.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Haziran 2018)
Sosyal çevrenizde canlı ve hareketli şartlar oluşuyor. Yeni olanakların öne çıkabileceği imkanlar işi içine alacak şekilde gelişebilir. Önünüzdeki döneme hazırlık yapmalı, takım çalışmalarına öncelik vermelisiniz. Yeni dostluklar hayatınıza girerken, sosyal sorumluluk projelerinde öne çıkabilirsiniz. İleriye dönük planlarınızda başkalarının önerileri önem kazanıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Haziran 2018)
Bugünlerde işyerinizin kadrosunda bazı değişiklikler olacak ve siz bu yeni insanlarla iyi anlaşabileceksiniz. Faydalı projelere el atacaksınız ve bu konuda iş arkadaşlarınızdan büyük bir destek göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Haziran 2018)
Fakat sevginizi ortaya koyarak, duygularınızı açıkça paylaşmayı denerseniz birlikteliğinizde değişim yapmayı başarabilirsiniz. İş yerinizde çalışkanlığınızdan dolayı size yeni sorumluluklar verilebilir. Çok çalışmak zorunda kalacağınızla ilgili olumsuz düşünceler üretmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Haziran 2018)
Bugün sevgilinizle bir eğlenceye katılmak için çok büyük bir para harcayacaksınız ama buna değecek. Bu eğlence sizi tekrar yakınlaştıracak. Beklenmedik bir masraf çıkmayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Haziran 2018)
Bugün çok yakın bir arkadaşınızla aranızda tatsız bir tartışma geçebilir. Böyle bir tartışma yaşamamak için biraz daha sakin olmalı ve insanların size gücenmemesini sağlamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed