Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Haziran 2019)
Gündelik yaşamınızda her zaman olması gereken işlerin bugün daha da yavaştan olması ve bazı konuların iptal olması ile gerginlik yaşayabilir bu konuda stres altına girebilirsiniz. Yaşamda bazı zamanlarda beklemeler olabilir. Bunu bir gecikme olarak değil de görmeniz gereken şeyleri daha iyi görme olarak değerlendirirseniz daha öncesinde fark etmediğiniz şeyleri ayrıntılı olarak görebilirsiniz. Çalışma ortamında ise rekabet konularına karşı dikkatli ve bir o kadar da uyanık olmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Haziran 2019)
Bugün yaptığınız bazı planlarınızda aksamalar olabilir. Bugün bazı karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirmelisiniz, değerlendirebildiğiniz takdirde çok kazançlı çıkacaksınız. Amirleriniz yakında sizden çok önemli bir görevi yerine getirmenizi isteyebilir fakat siz buna pek hazır olmayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Haziran 2019)
AŞK: Kibar ve sevgi dolusunuz.Partnerinizi incitmekistemiyorsunuz ama çok fazlahayal kuruyorsunuz. Sankisevdiğinizin yapamayacağışeyleri istiyor gibisiniz.PARA: Sıkıntıda olan kişilereyardım elinizi esirgemiyorsunuz. Bonkörlüğünüzarttıkça sanki gelir durumunuz da artıyor.SAĞLIK: Fiziksel zayıflığınızın geçmesi vesağlığınızın düzelmesi için pozitif düşünceleryeterli olacaktır. Sporda başarılısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Haziran 2019)
Bugün yaptığınız işlerin cesurca sergilenme günü olabilir. Aceleye getirmediğiniz ve “mutlaka ön planda olacağım” diye kontrolsüz davranmadığınız sürece saygı duyulacak ve etki bırakacak bir sunum yapabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Haziran 2019)
Sizi zorlayan karışık etkiler altındasınız. Geçmişe yönelik konular tekrardan karşınıza çıkarken, tedbirli olmaya çalışın. Bağlarınızı daha esnek tutmakta yarar var. Tam olarak harekete geçemediğiniz her konuda akışta kalmak, uygun zamanı beklemek gerek. Ailenizle ilgili sorumluluklar, eve yönelik ağırlaşan uğraşlar karşısında yapıcı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Haziran 2019)
İş hayatınız son günlerde büyük bir yoğunluk içinde. Bu yüzden kısa bir iş yolculuğuna çıkabilirsiniz. Bugün bununla ilgili gelişmelere de olabilir. İş hayatınızda göz dolduran birisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Haziran 2019)
Sevdiğinize gösterdiğiniz anlayış onu çok etkileyecek. Size karşı hissettiği duygularını açıklayabilir. Böylece beraberliğiniz çok daha güçlü ve yoğun olabilir. Farklı istekler içinde bulunabilirsiniz. Son günlerde işinize odaklanmakta zorluk çekiyorsunuz. Sanki sizi engelleyen bir şeyler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Haziran 2019)
Sabah saatleri size maddi kazançlar getirici bazı fikirler üretebilirsiniz ve bu konuda kararlı hareket edeceksiniz. Öğleden sonra ise maddi bazı endişeler yaşama ihtimaliniz olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Haziran 2019)
Önümüzdeki günlerde elinizi ayağınıza dolaştırabilecek olaylar gelişebilir. Sabırlı davranarak birçok planı bozabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144592 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed