Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Mart 2019)
Bazı durum veya ilişkiler daha fazla anlayışlı olmayı, daha fazla sevgiyi veya daha akıcı diyaloğu hak ediyor olabilir. Tartışmaları körüklemek doğru olmayabilir. Anlayışlı ve düşünceli davranılmasında fayda var!
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Mart 2019)
Yakın çevreniz, son zamanlardaki değişiminizi ilgiyle izliyor. Yaşadığınız coşkuyla ilgili içe dönük tavrınız, sıkı dostlarınızı rahatsız edebilir. Aile çevrenizde epeyce bir zamandır süregelen küçük bir sorun, herkesin soruna yanlış bir tutumla yaklaşması sonucu büyük bir dert haline dönüşmeye başlıyor. Bu nedenle sorunu bir süre daha yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Mart 2019)
Kartınız İmparatoriçe... Gücünüzü başkalarına da kabullendirmek isterken zayıflaştığınızı fark edemiyorsunuz. Bu kadar kendinizi kabullendirme çabasına girmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Mart 2019)
Bir yerlerde konuşmacı rolü üstlen ebilirsiniz. Ya da başka biri adına onun talebini dile getiren kişi olabilirsiniz. Seçme şansınız varsa eğer yakın çevrenizden veya en azından tanıdık olan birilerine ricacı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Mart 2019)
Değişik konular ve yeni sorumluluklar sizi hareketli kılıyor. İşten gelebilecek maddi kazançlara odaklanabilirsiniz. Arkadaşlarla sohbetler, paylaşımlar açısından renkli zamanlar yaşanabilir. Ayrıca yeni öneriler ortak çalışmalarda size yol gösterici olacaktır. Kendinizi farklı hareketli ilişkiler içinde bulabilirsiniz. Sosyal olanakların getireceği değişiklikler de var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Mart 2019)
İşinizde herhangi bir köklü değişiklik gözükmüyor. Ama bu işinizin her zaman düzgün gideceği anlamına gelmez. İşiniz düzgünken, ilerde doğabileceğini düşündüğünüz aksaklıklara karşı bugünden geliştirebileceğiniz destekler üzerinde yoğunlaşın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Mart 2019)
Fakat sevginizi ortaya koyarak, duygularınızı açıkça paylaşmayı denerseniz birlikteliğinizde değişim yapmayı başarabilirsiniz. İş yerinizde çalışkanlığınızdan dolayı size yeni sorumluluklar verilebilir. Çok çalışmak zorunda kalacağınızla ilgili olumsuz düşünceler üretmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Mart 2019)
Aileniz kazandığınız parayla geçinmekte neden zorlandığınızı bir türlü anlamıyor. Sizin özel masraflarınızın farkında değiller. Bu konuda onları bilgilendirmeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Mart 2019)
Bazı konularda atılım içerisinde olacaksınız ama aynı zamanda dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz. Yaptığınız işler hakkında herkese bilgi vermeyin ve açıktan rekabete kalkışmayın
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144588 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed