Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Ocak 2018)
Anne ve babanızın sağlığı ile ilgili konularda onların sorumluluklarını üstlenmek durumunda kalabilir, evlilik ve ikili ilişkilerinizde biraz daha içe dönme eğiliminde olabilirsiniz. Partnerinizi ihmal etmeden bu zor günlerin üstesinden gelebilir, yaşamı her türlü zorluğuna rağmen göğüsleyebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Ocak 2018)
Etkisini arada bir gösteren geçmiş sancıların, bugüne kadar gelen etkilerini en aza indirmeye çalışmalısınız. Birkaç güne kalmadan alacağınız bir sorumluluğun hazırlığına bugünden girişmeniz gerekebilir. Özel ilişkilerdeki duyarlılığınızda gizli bir samimiyetsizlik sezenler var. Kendinizi daha iyi ifade etmenin başka yolları olabilir. Bu konuda değişime açık olmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Ocak 2018)
AŞK: Etrafınızdaki herşeyin güzelgözükmesini istiyor ve gün boyudağınıklıktan kaçınıyorsunuz.Partnerinizle gideceğiniz birkonser size iyi gelecek.PARA: Özellikle de ekipçalışmaları size iyi gelecek. Zirayalnız kalmaktan hiç hoşlanmıyorsunuz.Duygusallığınızı bugün işinize karıştırmayın.SAĞLIK: Bugün renginiz solmuş gibi görünüyor.Titreme nöbetleri ile yüzünüz bembeyaz kalacak.Vitamin ilaçları kullanmayı ihmal etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Ocak 2018)
Bugünlerde sezgileriniz son derece güçlü. Karşınızdaki insanların ruh hallerini kolaylıkla anlayabileceksiniz. Parasal konulardaki dengesizlik her ne kadar canınızı sıkıyor olsa da bugün bütün sorunlardan uzaklaşmak isteyeceksiniz. Duygusal hayatınızdaki fırtınalar bir türlü dinmek bilmiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Ocak 2018)
Duygusal güvence aradığınız finansal konular sizi meşgul ediyor. Bir yandan da başkalarının kaynaklarını korumak, sorumluluk almak bazı sorunlara işaret edecektir. Ortak paralarda yaşanan dalgalı dönemi dikkatli geçirmeli, ortağın para durumuna yönelik gelişmelere dikkat etmelisiniz. Eşle olan duygusal süreçler nedeni sizi kabullenme içinde görebiliriz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Ocak 2018)
İş hayatınızda bugün merakla beklediğiniz bir gelişme olumsuz sonuçlanacak ve sizi fazlasıyla huzursuz edecek. Gününüzü rutin işlerinizi bitirmekle geçireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Ocak 2018)
Mantığınızdan çok duygularınızla hareket etmeniz özel hayatınızda sorunlar yaratıyor. Çevrenizdeki birtakım söylentilerin sizi yönlendirmesine izin vermemelisiniz. Kariyerinizle ilgili çalışmalarınızla olumlu gelişmeler var. Enerjinizi iş yerinde çalışarak kullanmanız sayesinde üstlerinizin takdirini alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Ocak 2018)
Kendinize yetebiliyorsunuz, ama üzerinizdeki kaçınılmaz sorumluluklar sürekli para sıkıntısı yaşamanıza neden oluyor. Sorumlulukların karşılığını seve, seve veren birisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Ocak 2018)
Her zaman haklı olmayacağınızı bilmelisiniz. Rahatsızlık duyduğunuz birtakım olayların nedenlerini kendinizle yeniden tartışmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed