Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Ekim 2020)
Bugün hayatınızda önemli bir sayfa açabilirsiniz. Yeni bir iş, yeni bir aşk, yeni bir arkadaşlık ya da dostluk gibi konularda şanslısınız. Yakınlarınızın size bir süprizi olabilir. Hayallerinizi gerçeğe dönüştüreceğiniz bir gündesiniz. Hangi cinsiyetten olursanız olun, karşı cins ilişkilerinizde bazı önemsiz yalanlarla karşılaşmanız ve bunu anlamanız olasıdır. Bunu karşınızdaki kimseye belli etmezseniz daha olumlu davranmış olursunuz. Son zamanlardaki ilgisizliğinizden dolayı birlikte olduğunuz kimsenin iyice morali bozulmuş olabilir. Aşırı ilgisiz ya da aşırı ilgili olarak karşınızdaki kimseyi allak bullak edebilirsiniz. Biraz daha dengeli olmaya çalışın.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Ekim 2020)
Sizi hayata bağlayan özel zevklerinize daha fazla zaman ayırmak istiyorsunuz. Bugünlerde bu konuda iyi fırsatlarınız olabilir. Bazı ilişkilerinizde uyandırdığınız kendini beğenmiş imajını hiç hak etmiyorsunuz. Bu gözle bakanlar, size şartlanmış olarak yaklaşıyorlar. Hayata başka, başka cephelerden baktığınız biriyle, yakında kaçınılmaz bir ortaklık içinde olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Ekim 2020)
Parlak bir gün. Etrafınızdaki insanlardan ilgi göreceksiniz. İltifatlar ve ilgi aklınızı başınızdan alacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Ekim 2020)
Son kararı verirken tereddüde düşmeyin. Aşkta olsun, iş hayatında olsun başarı için minimum kayıpların olması doğaldır. Bugünlerde sevdiğiniz insana hislerinizi açıklayın. Maddi kazancınız artıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Ekim 2020)
Bugün ışıklar sizin üstünüzde olacak. Zevklerinize ve eğlenceye para harcamaktan çekinmeyeceksiniz. Moda, alışveriş ve kuaför gibi sadece size özel uğraşlara odaklanabilirsiniz. Eğlenceli bulduğunuz davetlere hayır demeyeceksiniz. İşle ilgili konularda riskli yatırımlara gözü kapalı dalma eğilimindesiniz. Dikkatli olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Ekim 2020)
Problemlerinizi çözebilecek yetenekte olduğunuz açık. Ancak içinizde, üstesinden gelmekte zorlandığınız bir atalet var, sizi sürekli geri çekiyor. Sebepsizdir, iradenizi kullanarak üstesinden gelebileceksiniz. Yakında sizi hareketlendirecek önemli bir fırsat çıkacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Ekim 2020)
Fakat sevginizi ortaya koyarak, duygularınızı açıkça paylaşmayı denerseniz birlikteliğinizde değişim yapmayı başarabilirsiniz. İş yerinizde çalışkanlığınızdan dolayı size yeni sorumluluklar verilebilir. Çok çalışmak zorunda kalacağınızla ilgili olumsuz düşünceler üretmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Ekim 2020)
Hiçbir şekilde faka basmayacağınıza olan inancınız biraz sarsılabilir. Bugün, bir para alışverişi işinizde zararlı çıktığınızı fark edeceksiniz. Bu kaybın miktarı sizi şaşırtacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Ekim 2020)
Yakın çevrenizde tarafsız olmanız gereken bir çelişkide, belirgin bir biçimde yan tutuyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144626 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed