Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Mayıs 2018)
Dargın olduğunuz kimseler varsa onlarla barışmanız, dargın olduğunuz kimse yoksa yeni dostlar edinmeniz mümkündür. Eğer yardıma ihtiyaç duyduğunuz konular varsa gereken yardımı bugün bulabilirsiniz. Duygusal ilişkileriniz de yeniliklere açık. Yeni bir karşıcins ilişkisi başlatabilir, aşık olabilirsiniz. Eğer süregelen bir ilişkiniz ya da evliğiniz varsa birlikte olduğunuz insanla bir mutluluğu paylaşmanız, birşeye birlikte sevinmeniz ya da kutlamanız olasıdır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Mayıs 2018)
Çok yakınlarınızdan biri size biraz eleştirel bakıyor ve bunu açığa çıkartamıyor. Ona, bazı sorumluluklarınızın bilincinde olduğunuzu kanıtlamanız gerekebilir. Bugün sosyal zekanızdan yararlanabileceğiniz bir gün. İnsan ilişkilerindeki başarınız yine işinize yarayacak. Sizi de geliştirecek fikir tartışmaları yaşayabilir, geleceğe dönük verimli yakınlaşmalar sağlayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Mayıs 2018)
Dostlarınız ilgisizliğinizden yakınabilir. Ancak siz ustaca bir manevrayla kendinizi affettireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Mayıs 2018)
Yalnız kalmadan gezmek ve diğer insanlarla iletişim halinde olmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Aklınızı yapılacak işlerde bırakıp kendinize zamanı zehir etmektense önce bu baskıdan kurtulun. Sonrasında zaten istemediğiniz kadar konuşkan bir kalabalık sizi bekliyor olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Mayıs 2018)
İlişkilerde sizi hassa kılan etkiler yerini olumlu gelişmelere bırakıyor. Yeni destekler, ortaklaşa bir konun getirdiği anlaşmalar size moral verecek. Yakın arkadaşlıklar açısından da olumlu bir dönem. Sizi şimdiye dek etkileyen geçmişle ilgili konulara ise daha ılımlı bakıyorsunuz. Başkalarına destek olacağınız yeni konulara yönelebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Mayıs 2018)
Sizi çok ilgi çekici bulan rakip bir firmadan telefonla bir görüşme randevusu alacaksınız. Bu görüşmeyi fazla coşkuyla karşılamayacaksınız. Çünkü iş yaşamınızda rahatsız edici bir tatminsizlik yaşamıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Mayıs 2018)
Hem moraliniz, hem de kendinize olan güveniniz yükseliyor. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler giderek daha sıcak ve yoğun olacak. İş hayatınızda bugünlerde birtakım zorlanmalar söz konusu. Bununla alakalı birtakım kararlarınızı çabuklaştırma yönünde ısrarlar görebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Mayıs 2018)
Paranızı dengeli harcamasını biliyorsunuz. Ayrıca yakın bir zamanda size bir yerden para ulaşacak. Böylece yaşadığınız maddi sıkıntıyı üzerinizden atacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Mayıs 2018)
Bazı planlarınızı ertelemek zorunda kalabilirsiniz. Bugün sorumluluklarınızı ihmal etmemeye çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed