Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Mayıs 2019)
Düşüncelerinizi ileri sürmek için biraz daha beklemeniz ve insanlara zaman vermeniz gerekiyor.Bugün başkalarını ilgilendiren bir konuda karar vermek durumunda kalabilirsiniz. Basit gibi görünsede bu gibi şeylerden kaçmalısınız çünkü kimseyi memnun edemeyip, başınıza dert alma durumunda kalabilirsiniz. Bazı masraflar yapmanız gerekebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Mayıs 2019)
Sizi geliştirecek fikir tartışmaları yaşayabilir, geleceğe dönük verimli yakınlaşmalar sağlayabilirsiniz. Çok yakınlarınızdan biri size biraz eleştirel bakıyor ve bunu açığa çıkartamıyor. Ona, bazı sorumluluklarınızın bilincinde olduğunuzu kanıtlamanız gerekebilir. Bugün sosyal zekanızdan yararlanabileceğiniz bir gün. İnsan ilişkilerindeki başarınız yine işinize yarayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Mayıs 2019)
AŞK: Etrafınızdan güzel enerjialarak güne pozitifbaşlıyorsunuz. Bunun içinpartnerinizle uyum içindesiniz.Sevdiğiniz kişi ile bir yemekyiyerek, günü aşk sözleri ilehayal dünyasında geçireceksiniz.PARA: Her alanda mutlu olunca işinize demutluluğunuzu yansıtıyorsunuz. Yüzünüz sürekligülünce iş arkadaşlarınız da rahatlıyor.SAĞLIK: Kontrolü elinizden bırakmadıkçasağlığınızla ilgili problem görünmüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Mayıs 2019)
Çok fazla çalışıp kendinizi gereğinden fazla yıpratmaya kalkmayın bugün. Hırsla ve azimle çabalamanız güzel ancak bu göz açtırmayan tempo hedeften şaşmanıza neden olabilir. Sinirsel gerginlik ve güç kaybı da yaşanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Mayıs 2019)
Özel hayatınız ve evliliğinizle ilgili sorumluluklar öne çıkıyor. Birtakım duygusal huzursuzluklar olsa da, sizi bilinçli olmaya iten gelişmelerden fayda sağlayabilirsiniz. Ortaklıklaşa işlerin getirdiği yenilenmeler ise zorlu bir süreçten geçmekte. Biriken endişeler ve korkuların arttığı bu dönem akışta kalmalı, yeni hazırlıklara yönelme kararlılığı göstermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Mayıs 2019)
Bugünlerde atmaya hazırlandığınız adımları yere sıkı basmanız gerekiyor.Mesleğinizde oldukça yetkinsiniz. Görev insanı olarak önünüz açık olmasına rağmen, kendi işinizi kurma niyetleri içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Mayıs 2019)
Sevdiğinize gösterdiğiniz anlayış onu çok etkileyecek. Size karşı hissettiği duygularını açıklayabilir. Böylece beraberliğiniz çok daha güçlü ve yoğun olabilir. Farklı istekler içinde bulunabilirsiniz. Son günlerde işinize odaklanmakta zorluk çekiyorsunuz. Sanki sizi engelleyen bir şeyler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Mayıs 2019)
Paranızı doğru yerlere kanalize etme konusunda sabır göstermeniz gerekiyor. Çözümsüz bazı para tartışmalarınız daha samimi yaklaşımlara bağlı. Bununla ilgili aceleciliklerden kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Mayıs 2019)
Bir yakınınızın aşırı davranışlarına yanlış tepkiler veriyorsunuz. Köklü ortak bir geçmişiniz olmasına rağmen, ilişkiyi bir süre için dondurmak en doğrusu olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144611 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed