Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Nisan 2018)
İlişkilerinizde karşı taraftan görmüş olduğunuz baskılara karşı mücadeleci bir tavır içerisinde olmayın. Her zamanki gibi denge unsurunu yakalayın. Partnerinizin umursamaz tavrının sizi yormasına müsaade etmeden bazı konularda ona karşı daha açıklayıcı olun. Ona kendisini değiştirmesi için biraz daha zaman tanıyabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Nisan 2018)
Son günlerde planlarınızı yoğun temponuz yüzünden gerçekleştiremiyorsunuz. Bu durum sizi çok sinirlendiriyor. Siz plan yapmakta oldukça başarılı birisiniz. Planlarınızı gerçekleştiremeyince kendini çok kötü hissediyorsunuz. Bugün ailenizden bir haber alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Nisan 2018)
Kartınız Hata... Verdiğiniz sözleri tutarken biraz zorlanacağınız bir günde olsanız da asla sözünüzden dönmeyeceksiniz. Bu haliniz de çok taktir toplayacak ve sevileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Nisan 2018)
Sabah ne kadar plan yaparsanız yapın günün gidişatını sizden çok sizin dışınızdaki kişiler ve faktörler belirleyecek. Rahat olun ve inatlaşmayın. Yakın bir dostunuzla buluşma ve dertleşme, sohbet etme şansınız olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Nisan 2018)
Maddi manevi paylaşımlarınız adına önemli zamanlar içindesiniz. Özellikle eşin duygusal durumu sizi üzerinizde baskı kurabilir. Bu nedenle biraz daha anlayış geliştirmelisiniz. Borç alacak konularının getirdiği sorunları daha yakından izlemeye çalışmalısınız. Bu dönem başkalarının kaynakları ve işle ilgili organizasyonlar sizi oldukça meşgul edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Nisan 2018)
Herkes suskun dururken kahramanlık yapmanız gerekmiyor. Bir yetkilinin basiretsizliğinin hepinizin boş yere daha fazla emek harcamanıza yol açması sizi geriyor. Fakat bu konuda yapabileceğiniz fazla bir şey yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Nisan 2018)
Hem moraliniz, hem de kendinize olan güveniniz yükseliyor. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler giderek daha sıcak ve yoğun olacak. İş hayatınızda bugünlerde birtakım zorlanmalar söz konusu. Bununla alakalı birtakım kararlarınızı çabuklaştırma yönünde ısrarlar görebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Nisan 2018)
Sıkıntılısınız doğal olarak. Desteksiz ve yalnızsınız. Ama çok yakın gelecekte parlak ışıltılar var. Destek beklediğiniz yer ya da kişi de bir hamle yapacak gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Nisan 2018)
Bugün kendinizi bir çok alanda rahat hissedeceksiniz ancak inatçı yaklaşımlarınız size zarar verebilecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed