Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Ocak 2018)
Bugün haberleşme trafiğiniz gayet yoğun olacağa benziyor. Alacağınız güzel haberlerle keyfiniz daha da yerine gelecektir. Bekar Aslanları ise önemli tanışmalar bekliyor olacak. Seyahat, turizm, pazarlama ile ilgili kariyerleri olan aslanların önemli görüşmeleri yapması gereken bir gün. Başarı şansı sizinle olacaktır merak etmeyin. Sizler tuttuğunu koparan, atılgan, gözü pek insanlarsınız. Her gittiğiniz yerde dikkatleri üzerinize çekmeyi başarıyorsunuz. Sadece bilmeniz gereken ince nokta bu gücünüzü nerde ve nasıl yöneteceğinizi bilmenizdir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Ocak 2018)
Yoluna koyduğunuz işler, dingin bir hafta geçirmenizi sağlayacak. Bugün gitmeyi düşünmediğiniz bir yere ısrarla davet edilebilirsiniz. Hiç ummadığınız şekilde hoş ve verimli bir ziyaret olabilir. Tutucu olduğunuz durumlar var. Sanki elinizde değilmiş gibi davranıyorsunuz. Oysa dün sırf bu yüzden yaşadığınız yanılgı hala aklınızda.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Ocak 2018)
Bekarlar için bugün hayat arkadaşı seçimi arifesi. Sizler tam anlamı ile aşkı ve mutluluğu hak eden kişilersiniz. Değişime hazır hissediyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Ocak 2018)
Aşırı iyimser olmayı bırakın. Sizi sevdiğini sandığınız insanların ihanetiyle karşılaşabilirsziniz. Uzun zamandır bu nedenle uğradığınız zararları hesaplayıp kendinizi onlardan soyutlayın. Sağlığınız çok iyi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Ocak 2018)
Bugün ev ve aile konuları bir hayli öne çıkabilir. Özellikle öğleden sonrayı evinizde geçirmek isteyebilirsiniz. Güven arayışı en öncelikli konu haline gelebilir. Hayatınızla ilgili sağlamlık ve güvence isteğiniz kuvvetlenecek. Kendi kendinizi dinlemeli ve ihtiyaçlarınızı belirlemelisiniz. Baba ve babalığa dair konularda gelişmeler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Ocak 2018)
Sürekli işten konuşmanız ailenizin hoşuna gitmiyor ama siz kendinizi işle ilgili düşüncelerden alamıyorsunuz. İşlerinizde endişe edilecek hiçbir şey yok. Bu sadece sizin kuruntunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Ocak 2018)
Bazı sürtüşmeler ve anlaşmazlıklardan sonra her şey temize çıkacak ve rahatlayacaksınız fakat önce zorluk çekeceksiniz. Sinir gerilimleriniz çok fazla olabilir. İş ilişkilerinde bazı hayal kırıklıkları söz konusu. Beklenmeyin tavırların neden olduğu incinmeler, birtakım sorgulamalara kadar gidebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Ocak 2018)
Parasal açıdan bir sıkıntınız yok. Aldığınız paralarla düzenli olarak yatırım yapıyorsunuz. Gündelik harcamalarınız oldukça sınırlı çünkü nerdeyse iş yerinizde yatıp kalkıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Ocak 2018)
Sağlığınızla ilgili konulara yeteri kadar önem vermiyorsunuz. Aşırı yorgunluk ve stres sağlığınızı çok olumsuz etkileyecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed