Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Temmuz 2018)
Biraz hayal kurabilir ve biraz da romantik olabilirsiniz. Bir deneyin, bu bir zaaf sayılmaz, değil mi? Satın alınacak bütün hoş şeylere aşırı ilginiz size belki de gereksiz harcamalar yapmaya itecektir. Bugün karşılaşacağınız işlerde hemen ileri atılmanız ve daha sonra çoşkunuzu yitirirerek kendinizi ortada kalmış gibi hissetmeniz doğaldır
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Temmuz 2018)
Bugün insanlara şans vermeyi deneyin. Bir yanlışın hatta belki de suçun, kimse sanık yapılmadan, mahkum edilmeden gerekli dersleri vermesi belki de daha mümkündür. Bugün bu sabrı olgunluğu gösterirseniz, en azından bir hayran kazanacaksınız. Kurtulmaktan umudu kestiğiniz iki sıkıntınızı hem de hiç çaba harcamadan üzerinizden atacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Temmuz 2018)
AŞK: İlişkinizde tatlı bir rekabetiçine giriyorsunuz ama saygınızıön planda tutuyorsunuz. Budurum onun da çok hoşunagidiyor. Gün boyu bulmaca çözergibi birbirinizi anlamayaçalışıyorsunuz.PARA: İhtiyaçlarınızı ve beklentilerinizikazancınızla eşit harcamaya çalışıyor ama birtürlü sorunların üstesinden gelemiyorsunuz.SAĞLIK: Bir dostunuzun üzülmesine tahammüledemiyor ve onunla birlikte siz de üzülüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Temmuz 2018)
İhtiyaç duyduğunuz desteği yalnızlıkta bulamazsınız. Birilerine güvenin. Aşırı şüpheci tutum izlemeniz insanların sizden uzak durmasına neden oluyor. Yeni projeleriniz kariyerinize katkı sağlayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Temmuz 2018)
İş hayatında oldukça verimli zamanlar geçirdiniz. Ancak yaptıklarınızın görünür olması konusunda bazı engeller bulunmakta. Amaçlarınızı daha sağlam bir temele oturtmak konusunda sabırlı olmalısınız. Gün ortasından sonra daha eğlenceli ve sosyal açıdan hareketli ilişkiler öne çıkacak. Fikirlerinizi paylaşacağınız akıcı zamanlar yaratabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Temmuz 2018)
Kolektif çalışma yürütmek zorunda olduğunuz birisiyle aranızdaki gerilim sürüyor. Onun yumuşama için attığı adımları görmezden geliyorsunuz. Bugün yine aranızdaki buzları eritmek için bir adım daha atabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Temmuz 2018)
Fakat sevginizi ortaya koyarak, duygularınızı açıkça paylaşmayı denerseniz birlikteliğinizde değişim yapmayı başarabilirsiniz. İş yerinizde çalışkanlığınızdan dolayı size yeni sorumluluklar verilebilir. Çok çalışmak zorunda kalacağınızla ilgili olumsuz düşünceler üretmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Temmuz 2018)
En ince ayrıntılara kadar ekonomik yaşama çabanız sizi yoruyor. Bu sıkı para politikanız, aile içinde de kendini hissettiren tepkilerini gösteriyor. Dönemi ancak bu şekilde atlatabileceğinizi düşünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Temmuz 2018)
İş temposunun yüksek olduğu ve bazı engelleri aşmanız gereken bir gündesiniz. Son derece verimli olabilirsiniz ama düzenli hareket etmek şart.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed