Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Temmuz 2021)
Dikkatle dinlemeli ve sizden ne beklendiğini net şekilde anlamaya çalışmalısınız. Rekabet gerektiren şeyler kendinizi göstermenizi ve hayatınızda fark yaratmanıza yardım edebilecek kişileri etkilemenizi sağlayabilir. 
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Temmuz 2021)
Bugünü hareketli ve dolu, dolu geçireceksiniz. Telefonlara bakmaya bile zaman bulamayabilirsiniz. Bu sıkışıklığı, hafta sonu iki tam gün tatil yaparak becerdiğinizi biliyorsunuz. Yakın bir günde bir yakınınızın bir kutlama gününde olacaksınız. Biraz davetsiz misafir konumunda gitmek zorunda kalacağınız için kırgınlığınızı gizlemeyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Temmuz 2021)
Partnerinizle düşünce farklılığınız olmasına rağmen, birbirinizi düşünmeden de yapamıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Temmuz 2021)
Bugünkü ay tutulması kardeş, yakın akraba çevresi, iletişim ve eğitim, kısa seyahatler, yazma-çizme içerikli beceriler, ticari meselelerle ilgili yaşam alanınızı etkileyecek. Bu konulardaki aleni bir gelişme sizi strese sokabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Temmuz 2021)
Ailevi konularda sürpriz gelişmelere hazırlıklı olun. Bugün aile fertlerinizin gözü üstünüzde olacak. Hem iş hem de beraberlikleriniz konusunda kritik edilebilirsiniz. Hemen öfkeye kapılıp savunmaya geçmeyin. Son dönem aldığınız bazı kararları bir kere daha gözden geçirmek iyi olabilir. Kendinizle biraz baş başa kalmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Temmuz 2021)
Yeteneğiniz, kararlılığınız beğeniliyor, ama kararlılığınız inatçılığa dönüştüğünde sizi iş yaşamınızda dönüşü olmayan bir yola doğru sürüklüyor. Henüz zamanınız varken bunu düşünmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Temmuz 2021)
Günlük işlerinizde hiç akla gelmeyen aksaklıkların olması sizi gergin bir yapıya sokacağı gibi yaratıcılığınızı köreltebilir. Ama siz güçlü bir iradenin hakim olduğu bir kişilik taşıyorsunuz. Hemen ikna gücünüzü kullanın. Yapmanız gereken ayrıntılara bir göz atmak olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Temmuz 2021)
Parasal açıdan sıkıntınız yok sayılır. Yakın zamanda çok fazla ödeme yaptınız ve fazla miktarda borçlandınız. Bugün de bir ödeme yapmanız geekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Temmuz 2021)
Son zamanlar ilişkilerinizde ortaya çıkan pürüzleri yok etmeye çalışabilirsiniz, ama gün boyunca ortaya çıkabilecek aksaklıklar moralinizi bozabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144647 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed