Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (23 Ekim 2020)
Yaptıklarınız boşa gitmeyecek ve uygun karşılığı göreceksiniz. Sevdiklerinizin sizin yakınlığınıza ihtiyaçları var fakat sizi sıkmak istemedikleri için fazla belli etmiyorlar. Onlara gerektikleri ilgiyi gösterebilirseniz, hem kendinizi hem de sevdiklerinizi çok memnun edersiniz. Bazı şeylerden de fedakarlık yapmanız gerekebilir. Kararsız kaldığınız durumlarda ona buna sormanıza gerek yok. Aklınıza ilk gelen tercihi yapın. İstediğiniz gibi yürümediği için size üzüntü veren bir ilişkiniz hakkında sevindirici gelişmeler olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (23 Ekim 2020)
İş çevrenizdeki dinamik ortam sizden daha yaratıcı, daha atak olmanızı istiyor. Bu nedenle kendinizi çok yönlü bilgi edinmeye mecbur hissetmelisiniz. Beklediğiniz fırsat kendini örtülü bir genel durum olarak ortaya koyacak. Siz keskin dikkatinizle bu fırsatı görecek kendinize mal edeceksiniz. Eski sorunlarınız tümden bitecek ama yeni fırsatların aynı zamanda yeni çözümler gerektiren yeni sorunlar getirdiğini de unutmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (23 Ekim 2020)
AŞK: Bugün yeni bir ilişkiyebaşlamak sizin için faydalıolmayacak. Bu yüzden kendinizedikkat edin. Eski partneriniztarafından aldatıldığınızıöğrenmek biraz iç acıtıcı olabilirama çabuk toparlanacaksınız.PARA: İşinize karşı ilginiz son derece yoğun fakatdalgınlıkların baş göstermesi nedeniyle tamolarak işinize konsantre olamıyorsunuz.SAĞLIK: Ağrılarınız olduğunu düşünebilirsiniz.Kendinizi dinlemezseniz geçtiğini göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (23 Ekim 2020)
Yakın çevrenizde yer alan ve çoğu zaman varlığını kanıksadığınız için size sağlayacağı faydaları görmezden geldiğiniz birileri bugün kendini gösterme şansı bulabilir. Kısa seyahatler ve kardeşle geçirilen zaman keyifli olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (23 Ekim 2020)
Artık tüm gücünüzle işlerinize sarılıyorsunuz. Akıcı ilerlemeniz için yeniden plan yapmak oldukça kolaylaşmakta. Eldeki işler ve ortaya çıkacak organizasyonel konular üzerinde duracaksınız. Disiplinli olmayı başaracağınız her çalışma sizi etkin kılacaktır. Özellikle aldığınız projelerde somut ilerlemeler var. Ancak aşırı çalışmanın getirdiği sağlık problemleri sizi güçsüz bırakabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (23 Ekim 2020)
Bu gün köklü değişiklikler yapma kararı alacaksınız. Bu çok da gerekli.Değişecekler sıralamasında ilk sıraya yakışan sizdiniz ama madem ki sonunda silkelendiniz, demek ki bir şeyleri kavradınız. Bu operasyonun size ilerdeki kazançları yaptığınız dokümanlardaki kadar olmayacak. Biraz geç davrandınız çünkü.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (23 Ekim 2020)
Son derece dikkatli ve kararlı olacağınız bir gün. Kendinize olan güveniniz yükseliyor. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler sıcak ve yoğun olacak. Birlikte dost davetlerine katılabilir, eğlence yerlerine gidebilirsiniz. Parasal konulara yönelik istekleriniz artıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (23 Ekim 2020)
Önceki günlerde yapmış olduğunuz gereksiz harcamaların etkisini, bütçenizde şimdi hissetmeye başladınız. Bu yüzden harcamalarınızı kısmaya başlayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (23 Ekim 2020)
Dış görünüşü, insanları yorumlamak için yeterli bir done olarak görmemelisiniz. Davranışlarıyla sizde antipati uyandıran biri, size açmak istediği meselede hiç de kötü bir niyet taşımıyor gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144626 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed