Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (23 Kasım 2020)
Bildiğiniz ve yapmakta iyi olduğunuz şeylere odaklanmalısınız. Sizden beklenenin üzerinde gayret göstermeniz durumunda takdir görebilir veya insanların ilgisini çekebilirsiniz. İlerlemek istediğiniz konularda size yardımcı olabilecek kişiler söylediklerinizi dinlemek isteyebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslan burcundaki Ay’ın olumlu açıları dışa dönük, enerjik, sosyal ve kendimize güvenimizin tam olacağı bir güne işaret ediyor. İşler istendiği gibi ilerleyebilir, eğlenceli planlar yapabiliriz veya bazı kişilerin vereceği tavsiyeler sayesinde olumlu ve kalıcı adımlarımız söz konusu olabilir. Akşam saatlerinde sürprizler veya ufak tefek hoşluklar gündeme gelebilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (23 Kasım 2020)
İş yaşamınızdaki yoğunluk sizi yeterince yorduğu için özel yaşamınızda huzur ve anlayış istiyorsunuz. Bu isteğiniz şimdilik hem aileniz, hem sevgiliniz tarafından karşılanıyor. Ama onların da sizden son günlerde göremediğiniz bazı beklentileri var. Masraflı bir haftayı problemsiz bitirmeyi başardınız. Önümüzdeki günler sürprizlere açık görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (23 Kasım 2020)
Olayları abartmaya çalışmayınız. Hızlı ve yüksek sesle konuşmayı adet haline getirmiş gibisiniz. İçinizde ki enerjiyi bir an önce tüketmek istediğiniz belirgin. Bugün kendinize iyilik yaparak geziler düzenleyeceksiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (23 Kasım 2020)
Hukuki meselelerde başvuru yapmak, sonucunu talep etmek ya da hak aramak için şans pek sizden yana olmayabilir. Diklenmek yerine uzlaşma yolunu tercih etmeye çalışın. Seyahat planlarında ani değişiklikler yapmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (23 Kasım 2020)
Ay burcunuzda sizi dikkat çekici ve etkileyici kılıyor. Kendinize olan güveniniz sayesinde yeni adımlar atmaktasınız. Hayatınıza yenilikler katabileceğiniz bu dönem başarılı geçebilir. İleriye dönük planlarınızda akıcı destekler bulmanız hiç zor değil. Bu dönem iş hayatında artan sorumluluklar sizi yıldırmamalı, Bazı engellere rağmen şans sizden yana olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (23 Kasım 2020)
Önünüzde parlak bir gelecek görünüyor. Sadece, size yaklaşan fırsatları önceden sezebilmeniz gerekiyor. Bugün dikkatli olursanız, büyük bir fırsatla karşı karşıya gelebileceksiniz. Bu fırsatı kaçırmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (23 Kasım 2020)
Özel hayatınızda bazı gerginlikler yaşayabilirsiniz ve sevdiğiniz insanla aranızda bazı sorunlar oluşabilir. Küçük konuları çok fazla büyütme eğiliminiz size zarar veriyor! Zekanızdan ve bilgi birikiminizden yararlanmanız ve tam anlamıyla akılcı olmanız gereken bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (23 Kasım 2020)
Önümüzdeki günlerde masrafa girebilirsiniz. Ama bu sevinçli bir harcamaya benziyor. Aile içindeki parasal dayanışmanız, büyük para sorunları yaşamanızı engelliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (23 Kasım 2020)
Bir dostunuzla uzun zamandır sürdürdüğünüz bir işbirliği, onun devreye sokmak istediği üçüncü kişinin varlığıyla işlevini kaybedebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144626 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed