Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (23 Mart 2019)
Bugün karşı cins ilişkilerinde şanslı olduğunuz gibi maddi konularda da rahat ve başarılısınız. Bugün duygusal yapıda olmanız mümkündür. Bazı gerekli alışverişler yapabilirsiniz. İhmal ettiğiniz konuları ele alıp, hepsinde gerekli düzeltmeleri yapmanıza uygun sakin bir gündesiniz. Bundan istifade etmeye gayret edin. Özellikle bozuk ya da zayıf giden sosyal ve duygusal ilişkileri düzeltmek için çok uygun bir gün fakat mesleki konularda da başarılı olabilirsiniz. Özellikle kadınlarla zor anlaşabileceğiniz bir gün ve bir kadın sizi oldukça sinirlendirebilir. Alkollü içkiler ve bir tedavi ya da ağrı için alınan uyuşturucu ilaçlardan da uzak olmaya gayret etmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (23 Mart 2019)
Bugün bazı yenilikler, değişiklikler sizi bekliyor. Fakat bu değişiklikler sizin istediğiniz şeyler olmayabilir, bu yüzden fazla hevese kapılmamalısınız. Emek verdiğiniz bir işiniz sonuçlanmak üzere. Dikkatli ve planlı davranmalı,daha enerjik olmalısınız. Aksi takdirde hedeflerinize ulaşmakta zorlanabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (23 Mart 2019)
AŞK: Sizin sakin duruşunuz,partnerinizin coşkusu ile değişikbir kontrast yaratıyor. İşin özü,siz tam anlamı ile uyumlu çiftsayılıyorsunuz. Eksik olanyönlerinizi birliktekapatıyorsunuz.İŞ: Beklemek size göre bir şey değil. Oldukçasabırsız bir gün geçireceksiniz. Alacaklarınızıuzun zamandır alamamanız sebebiyle öfkelisiniz.SAĞLIK: Çok fazla internette geziyorsunuz vegözleriniz kızarıyor. Yorgun bir yüz ifadeniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (23 Mart 2019)
İstikrarınızı bozmadan planlı çalışarak kazançlı çıkacağınız bir gün. Dışarıdan gelen çatlak seslere kulak vermeyin. Bir karar verip yola çıktıysanız devam edin. Başkalarına bir bağımlılığınız varsa onlardan hemen kurtulun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (23 Mart 2019)
Maddi manevi paylaşımlarınız adına önemli zamanlar içindesiniz. Özellikle eşin duygusal durumu sizi üzerinizde baskı kurabilir. Bu nedenle biraz daha anlayış geliştirmelisiniz. Borç alacak konularının getirdiği sorunları daha yakından izlemeye çalışmalısınız. Bu dönem başkalarının kaynakları ve işle ilgili organizasyonlar sizi oldukça meşgul edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (23 Mart 2019)
Geleceğinizin çok parlak olduğunu siz de biliyorsunuz, herkes de farkında. İş ilişkilerinizde inisiyatifli, sorumlu, tuttuğunu koparan biri olarak tanınıyorsunuz. Bu da size olanaklar sunmaya devam edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (23 Mart 2019)
Yaşadığınız ilişkinin karşılıklı bir rekabet savaşı haline dönüştüğünü göreceksiniz. Dengenizdeki ölçüsüzlüğü gidermeye çalışın. Olayların çözümünde içinizdeki gölgelerle karşılaşacaksınız. Mesleki faaliyetlerde sizi yeni tedbirlere zorlayacak bir rekabet söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (23 Mart 2019)
Paranızı akıllıca kullanmayı iyi biliyorsunuz. Bugün yatırımlarınızdan beklemediğiniz miktarda kazanç sağlayabilirsiniz. Bu kazancınız ile büyük harcamlar yapmayı planlayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (23 Mart 2019)
Olumlu atacağınız adımların önünde, yüzeysel olarak değerlendirdiğiniz engelleyici problemler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144588 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed