Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (23 Ocak 2018)
Ofis arkadaşlarınızla veya gündelik paylaşımlarınız olan kişilerle bazı kararlarınızla ilgili çatışmalı fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Bu durumda egolu kimliğinizle cevap vermek yerine daha sakinlikle cevap vermeli doğru bilinen erdemli davranışlardan şaşmamalısınız. Sosyal çevrenizin sizden beklentilerini yerine getirmeniz gerekebilir. Bu durumda yine kendi kendinize savaş açabilir, içinizde gereksiz yere fırtınalar estirebilirsiniz. Unutmayın bazı fırtınalar iyidir, gereksiz düşünceleri temizler kendinizle baş başa kalabilirsiniz. Böylelikle siz de doğruyu yanlıştan kolayca ayırabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (23 Ocak 2018)
Aile büyüklerinizle onları mutlu edecek bir akşam geçirmeyi düşünüyorsunuz. Zaman ayırıp onlar için alışverişe çıkacaksınız. Sevecen, vefalı olmanıza karşılık biraz da ihmalkar olduğunuzu kabul ediyorsunuz. Öğlen saatlerinde bir yolcunuz var, onu uğurlayacaksınız. Bu size aylar gibi gelecek kısa bir ayrılık. Yolcunuz da hayatınızda çok özel yeri olan biri.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (23 Ocak 2018)
Çevrenizle çok fazlaİlgilenerek hemenSamimiyeti ilerletiyorsunuz.Bugün yeni tanıdığınızKarşı cins size farklıamaçla yanaşabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (23 Ocak 2018)
Neden, niçin gibi sorulara takılmadan hayatı biraz da olduğu gibi görmeye çalışın. Böylece gözden kaçan ayrıntıları daha net görme fırsatı elde etmiş olursunuz. Bir hayranınız sürekli sizi izliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (23 Ocak 2018)
Bugün ilişkiler ve yakın arkadaşlıklar üzerinden pek çok keyif yaşamaktasınız. Yeni ortak çalışmalar size değişik deneyimler kazandırabilir. Ancak bir yandan da ortaklaşa işlerde, anlaşmalarda yeni öneriler karşınıza çıkıyor. Daha soğukkanlı ve akılcı olmalısınız. İş hayatınızda ağır bir tempo söz konusu. Bu dönem aşırı çalışmanın getirdiği sağlık sorunları yaşanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (23 Ocak 2018)
İlişkilerde aradığınız huzur, sizin de bir, iki ilişkinize karşı daha esnek tavırlar içine girebilmenize bağlı. Bugünlerde sona erecek dönemsel bazı sıkıntılarınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (23 Ocak 2018)
Fakat sevginizi ortaya koyarak, duygularınızı açıkça paylaşmayı denerseniz birlikteliğinizde değişim yapmayı başarabilirsiniz. İş yerinizde çalışkanlığınızdan dolayı size yeni sorumluluklar verilebilir. Çok çalışmak zorunda kalacağınızla ilgili olumsuz düşünceler üretmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (23 Ocak 2018)
Cesaretlisiniz, ama kısmen de olsa maddi desteğe ihtiyacınız var. Bugün böyle bir arayışa girerseniz mutlaka bulacaksınız. Gelirinizi arttırmak için ürettiğiniz fikirler oldukça gerçekçi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (23 Ocak 2018)
Yanlış bir kararı vermek üzeresiniz. Tekrar düşünmelisiniz. Bu karar, size çok yakın genç birinin yurtdışına çıkma isteğine müdahalenizle ilgili görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed