Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Ağustos 2020)
Bilginizi arttırıcı veya yeteneklerinizi geliştirmenizi sağlayabilecek aktivitelere katılabilirsiniz. Sakinliği korumanız ve daha alçakgönüllü olmanız gereken günler. Uyumsuzluklara ya da tartışmalara açık olunması düşük profil çizmenin önemini anlamanızı sağlayacaktır. Özellikle evinizi veya ailenizi ilgilendiren başlıklarda dikkatli hareket etmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Ağustos 2020)
Zor bir haftayı problemsiz bitirmeyi başardınız. Önümüzdeki hafta da zor geçeceğe benziyor. İş yaşamınızdaki yoğunluk sizi yeterince yorduğu için özel yaşamınızda huzur ve anlayış istiyorsunuz. Bu isteğiniz şimdilik hem aileniz, hem sevgiliniz tarafından karşılanıyor. Ama onlar sizden bir şey istediğinde vermeye yanaşmıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Ağustos 2020)
Kartınız seçim... Bugünlerde iyi işler başarmış olmanın verdiği özgüvenle yolunuza devam ediyorsunuz. Ancak bugünlerde istediklerinize ulaşmanız her zamankinden kolay gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Ağustos 2020)
Ne söyleseniz dinleyecek, sözünüze rağbet edecek insanlarla çevrili siniz bugün. Şen şakrak sohbetinizden mahrum etmeyin insanları. Sizin yaratacağınız neşeli ortam özell ikle bazı arkadaşlarınızın da enerjisini yükseltecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Ağustos 2020)
Değişik konular ve yeni sorumluluklar sizi hareketli kılıyor. İşten gelebilecek maddi kazançlara odaklanabilirsiniz. Arkadaşlarla sohbetler, paylaşımlar açısından renkli zamanlar yaşanabilir. Ayrıca yeni öneriler ortak çalışmalarda size yol gösterici olacaktır. Kendinizi farklı hareketli ilişkiler içinde bulabilirsiniz. Sosyal olanakların getireceği değişiklikler de var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Ağustos 2020)
İşyerinizde herkesin her şeyini bilen tek kişi sizsiniz. İnsanları dinlemeyi bildiğiniz için size konuşuyorlar. Ağzınızın sıkılığı da cabası. Ama sizin sır verebileceğiniz insan sayısı çok az.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Ağustos 2020)
Aşk hayatınız çok ters rüzgarların etkisinde. İçiniz korkularla ve endişelerle dalgalanıyor. Yaşadığınız bu karmaşa sizi epeyce sarsacak gibi. İş hayatınızda aşırı yoğunluktan ötürü yüklenebileceğiniz işlerden fazlasına kalkışmak sağlığınızda, çeşitli rahatsızlıklara yol açabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Ağustos 2020)
Önümüzdeki günlerde sıkıcı bir para tartışmanız olabilir. Küçük yatırımınız size uzun zamandır bir şey kazandırmıyor. Bu parayı daha hareketli bir alana kaydırmayı düşüneceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Ağustos 2020)
Bir dönem çok özel şeyler yaşayıp çok değerli şeyler paylaştığınız eski dostunuz, sizden uzun zamandır haber alamıyor. Fazla gecikmeden onu aramanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed