Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Haziran 2018)
İş yerinizde bazı huzursuzluklar ve menfaat çatışmalarının olması da söz konusu olabilir. Fikir münakaşalarına açıksınız. Üzerinizde bulunan bazı olumsuzluklardan kurtulmakla beraber başka konularda şansınız kapanmaktadır. Her şeyden önce iş yerinizdeki huzursuzluklardan kurtulabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Haziran 2018)
Bugün sizin için sıkıntıdan ve stresten uzak bir gün olacak. Gün içinde karar alırken kendinize güveniniz tam olacak. Ailenizden bazı kimselerle konuşabilir onların dertlerini dinleyebilirsiniz. Akşam saatlerinde bir davete katılmak zorunda kalabilirsiniz. Bu davet bazı işlerinizin aksamasına neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Haziran 2018)
İşleriniz aksadığında, kendinizi çok fazla üzmeyin. İnsanlara güvenmeden önce onları araştırın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Haziran 2018)
Sürpriz bir aşka hazır olun. Sezgi gücünüzkarşılaşacağınız kişiyi daha iyitanımanıza yardımcı olacak. Karar verirkenkalbinizin sesine kulak verin.Kaçırdığınız bir iş teklifi yeniden gündeminize gelecek.Bu, kariyeriniz açısından olumlu bir gelişmeninilk adımı olabilir. Maddi sıkıntınız yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Haziran 2018)
Oldukça kararlı olacağınız bir dönem. İşle ilgili grup çalışmaları tüm hızı ile sürerken, beklemede kalan konular hızlanıyor. Artık çok şey başarabilir aradığınız güveni bulabilirsiniz. İş hayatında sessiz kalmayacak, kendinizi göstereceğiniz fırsatları kullanacaksınız. Ancak bu günlerde yakınlar ya da baba ile ilgili uğraşlar sizi kontrol dışı gelişmeler içine çekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Haziran 2018)
İş güvenliğinizle alakalı yersiz kaygılarınız, yakın bir zamanda büyük sorumluluklarla gönderileceğiniz bir iş gezisiyle son bulacak. Bağımsız kişiliğinizin sorun yarattığı yolundaki endişeleriniz doğru bir tespite benzemiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Haziran 2018)
Fakat sevginizi ortaya koyarak, duygularınızı açıkça paylaşmayı denerseniz birlikteliğinizde değişim yapmayı başarabilirsiniz. İş yerinizde çalışkanlığınızdan dolayı size yeni sorumluluklar verilebilir. Çok çalışmak zorunda kalacağınızla ilgili olumsuz düşünceler üretmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Haziran 2018)
Parasal konularda şanslı bir gündesiniz. Bugün elinize bir miktar para geçebilir ve bu parayı bazı borçlarınızı ödemede kullanabilirsiniz. Paranın kalanı ile kendiniz için alışveriş yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Haziran 2018)
Ay, sizi huzursuz kılıyor ve bu durumunuz evle ilgili konulara hızla yansıyabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed