Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Haziran 2020)
Belli bir amacınızı gerçekleştirmek için yaptığınız planları gözden geçirmeli, halen işe yarar durumda olup olmadığını kontrol etmeli ve yapılması gereken değişiklikler varsa bir an önce tespit etmelisiniz. Bonkörlüğünüz yardım ettiğiniz kişilere iyi hissettirebilir. Ortam değişikliği ya da önemsediğiniz kişilere yapacağınız ziyaretler içinde bulunduğunuz durumu daha iyi görmenizi sağlayabilir. İmajınızı korumak istiyorsanız istikrarsız tavırlardan kaçınmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Haziran 2020)
Bazı şeylerin gözünüzden kaçması, kulağınıza gelmemesi sizi geriyor. Ne kadar ilgiliyim, diye sorarsanız gerginliğiniz azalır. Bir kan bağı ilişkinizden sizin deyişinizle nankörlük göreceksiniz. Bunda hiç de haksız sayılmazsınız. Yalnız bazı kötü şeyleri insanlara koşulları yaptırıyor biliyorsunuz. Uzakça bir yerden beklediğiniz bir haber var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Haziran 2020)
Kartınız Hata... Verdiğiniz sözleri tutarken biraz zorlanacağınız bir günde olsanız da asla sözünüzden dönmeyeceksiniz. Bu haliniz de çok taktir toplayacak ve sevileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Haziran 2020)
Bugün kalıcı bir aşk ilişkisine başlamanız ve ilerisi için hayatınızla ilgili yeni ümitlere kapılmanıza sebep olacak olaylarla karşılaşmanız mümkün. İşinizde tecrübenin her zaman yeterli olmadığının farkındasınız. Bazı konularda iş arkadaşlarınızın desteğine ihtiyacınız olabileceğini unutmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Haziran 2020)
Kişisel alanda yeni planlarınız göze çarpıyor fakat, tam olarak kararlılık gösteremeyebilirsiniz. Bazı güvensizlikler sizi tedbirli olmaya itiyor. Ancak parasal alanda daha aktif ve hırslı olabilirsiniz.  Çalışma kapasitenizi zorlamanız geren koşullar sizin lehinize çalışabilir. Çabalarınızın sonuçları size kazanç olarak rahatlıkla dönebilecek. Giderlerinizi kısmanın yollarını bulmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Haziran 2020)
Attığınız başarılı adımlarla değişik cephelerden önyargılı, biraz çekemez bakışlar var. Bu konuda bir iki kişi size çok dost duruyor, onlarla yakınlaşabilirsiniz. İş ilişkilerinizde akılcı dengeler gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Haziran 2020)
Aşk hayatınız çok ters rüzgarların etkisinde. İçiniz korkularla ve endişelerle dalgalanıyor. Yaşadığınız bu karmaşa sizi epeyce sarsacak gibi. İş hayatınızda aşırı yoğunluktan ötürü yüklenebileceğiniz işlerden fazlasına kalkışmak sağlığınızda, çeşitli rahatsızlıklara yol açabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Haziran 2020)
İşinizin dışında da bir iş ilişkiniz var; henüz somutlaşmamış, sonuca ulaşmamış bu ilişki üzerinde biraz daha çalışırsanız, yeni bir ticari imkan doğabilecek. Paranızı tasarruflu demiyoruz ama, planlı harcamanız menfaatinizedir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Haziran 2020)
Kimi ilişkilerinizde yerinde ve zamanında saptadığınız zaaflarınız, bu saptamayla ortadan kalkmıyor. Gecikmiş oluyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144611 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed