Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Mart 2018)
Bugün özellikle sağlığınıza her zamankinden daha fazla dikkat etmeniz gereken bir gün. Stres yaratan koşullara karşı kendinizi ve ruhunuzu koruma altına almalısınız. Gizlilik gerektiren konular ve sorunlara karşı mücadele etmeniz gerekebilir. Bu konuda sorun yaşamamak için hayatınızda gizli kalması gereken şeyleri daha dikkatli bir şekilde korumayı bilmelisiniz. Ancak bu konuda yanlış yapmamaya önem verin.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Mart 2018)
Hayatınızın gidişini değerlendirmeniz gereken bir gündesiniz. Çoktandır pek anlaşılamadığınızı düşünüyorsunuz. Kimi arkadaşlarınız sizi hayal kırıklığına uğratıyor. Yapmanız gereken fırsat bu fırsat analiz gücünüzü kullanmanız. İnsanlar sizi olduğunuzdan daha güçlü görüp saldırgan davranıyorlar. Bugün kafanızı toplayıp sizi gerçekten seven insanlara zaman ayırmalısınız. Seçim yapmanın tam sırasıdır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Mart 2018)
Kartınız Edebiyat... Bugünlerde son derece sanatsal ve duyarlı yönünüz baskınlaşıyor. Yaşadığınız her şey sizi çok fazla etkileyebilir. Sanata yatkın Aslan'lar bugünlerde çok başarılı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Mart 2018)
Girişimci ve yeniliklere açık olmak sayesinde amaç bu olmasa bile girdiğiniz her ortamda fırsatlarla buluşma şansınız olacak. Göze batıyorsunuz. Üretkenliğinizi de boşvermişliğinizi de her zamankinden çok görüyor insanlar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Mart 2018)
Kariyerde biraz kritik bir dönemdesiniz. Daha bilinçli ve sistemli ilerlemek adına sorumluluk almaya hazır olmalısınız. Uzun vadeli kariyer planlarınızın ise şu dönemde ilerlemesi zor. Koşulları zorlamadan, üst ast ilişkilerinde ölçülü olmaya bakın. Maddi açıdan aradığınız güven sizi tatmin etmekten uzak görünüyor. Arkadaşlıklar için yapacaklarınız üzerinde durabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Mart 2018)
Önümüzdeki günlerde ilginç öneriler, size bağlayıcı kararlar aldırabilir. Bir sistem oluşturmaya, belli düzenler içinde çalışmaya ihtiyacınız var. Bu çabalar içindesiniz, karşılığını göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Mart 2018)
Özel hayatınızda bazı gerginlikler yaşayabilirsiniz ve sevdiğiniz insanla aranızda bazı sorunlar oluşabilir. Küçük konuları çok fazla büyütme eğiliminiz size zarar veriyor! Zekanızdan ve bilgi birikiminizden yararlanmanız ve tam anlamıyla akılcı olmanız gereken bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Mart 2018)
Bazı sorumluluklarınızı en aza indirmek zorundasınız. Yoksa para sıkıntılarınız bitmeyecek gibi görünüyor. Çevrenizdeki birçok insanı kendi sorumluluklarıyla baş başa bırakmanız, onlara da yarar sağlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Mart 2018)
Son günlerdeki durgunluğunuz herkesin dilinde. Sizin bu mutsuz, doyumsuz haliniz aile bireylerini de olumsuz etkiliyor. Bir an evvel toparlanmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed