Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Mart 2021)
Bugün daha çok ruhsal konularda bazı aydınlanmalar yaşayabilir ve gelişiminiz açısından son derece farklı olaylarla karşılaşabilirsiniz. Başınıza gelen olaylarla ilgili hemen hayal kırıklığı yaşamamalı bunda sizin için farklı bir hayır olabileceğini düşünmelisiniz. Sizler de göreceksiniz ki yakın günlerde bununla ilgili yaşayacağınız olaylar tam da söylediğimiz şekilde vuku bulacaktır. Yaşamdaki bazı olayların sizlere tecrübe olarak geri döndüğünü görecek ve bundan sonraki olaylara bakış açınız her yönüyle değişecektir. Sizler ilahi adalete güvenin ve yaşamınızdaki her şeyi olumsuzluk olarak değerlendirmeyin.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Mart 2021)
Arkadaşlıklar bakımından hareketli bir gün. Duygularınızı yapıcı biçimde ifade ettikçe gün rahat geçecektir. Değişiklikler yapmak, çevrenizi geliştirmek istemenize karşın acele ile verebileceğiniz kararlar ve önemli konuları göz ardı etmeniz, sonradan başınızı ağrıtabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Mart 2021)
Kartınız Bilgelik... Fazla düşünerek beyninizi yoruyorsunuz. Bu kadar düşüneceğinize çevrenizde yakın gördüğünüz kişilerle dertleşmeyi tercih edin ki size faydaları dokunsun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Mart 2021)
Bugün arkanızdan konuşulacak laflar, gıyabınızda sizin hakkınızda yapılan planlar sonrasında sizi biraz zora sokabilir. Sırrınıza sadık kalıp kalmayacağından emin olamadığınız insanlara çok fazla özelinizi açmamaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Mart 2021)
Sosyal hayatınızı etkileyen olumlu gelişmeler söz konusu. Bu alanda yeni ilişkiler kurmak yolu ile canlı ve keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Yeni paylaşımlar grup çalışmaları içinde öne çıkabilir ve kendi yaratıcılığınızla çok şey yapabilirsiniz. Başkaları adına olabilecek her konuda verici olmanız mümkün. Arkadaşlıklar sizin için canlandırıcı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Mart 2021)
Çabalarınızdaki gözle görülür artış, duygusal karmaşalardan kaçış kaynaklı da olsa, bundan yararlanabilirsiniz. Özel yaşamınızda son zamanlarda yaşadığınız sorunlar, sizi iyice işinize yöneltecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Mart 2021)
Son derece dikkatli ve kararlı olacağınız bir gün. Kendinize olan güveniniz yükseliyor. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler sıcak ve yoğun olacak. Birlikte dost davetlerine katılabilir, eğlence yerlerine gidebilirsiniz. Parasal konulara yönelik istekleriniz artıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Mart 2021)
Paranızı doğru yerlere kanalize etme konusunda sabır göstermeniz gerekiyor. Çözümsüz bazı para tartışmalarınız daha samimi yaklaşımlara bağlı. Bununla ilgili aceleciliklerden kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Mart 2021)
Bu günlerde doğrulardan çok yanlış kararlara yatkınsınız. Her adımda bir kez daha düşünmelisiniz. Bazen verdiğiniz ani kararlar başınızı derde sokabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed