Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Nisan 2018)
Yakın çevre iletişimlerinizin hız kazanacağı, geleceğe dair planlarınızı gerçekleştirmek isteyeceğiniz hızlı ve orijinal fikirlere açık olacağınız gayet hareketli bir gün. Özellikle eş veya ortaktan gelen orijinal fikirler sayesinde size bambaşka bir kapı açılabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Nisan 2018)
Kendinizi bir konuda baskılıyorsunuz. Böyle davranmamanız halinde, sonradan onarılamayacak kırgınlıkların sebebi olacağınızdan korkuyorsunuz. Zor bir haftayı problemli bitirmiş olmanızın gerginliği size yetiyor, yani gerginlikler istemiyorsunuz. Aile bağlarınızda bazı yoksunluklar hissediyorsunuz. Sevgi dolu yüreğiniz, bunun çözümünü arıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Nisan 2018)
Bugünlerde ilginizi çeken her konu üzerinde çok fazla durarak ilgileniyor ruhunuzu ona kilitliyorsunuz. Size ilgi duyan kişileri ne zaman fark edeceksiniz?
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Nisan 2018)
Bugün sizden beklenmeyen hareketler, tahmin edilmeyen tepkiler iletişiminizde biraz yorucu olabilir. Zira insanlar sizin hükmeden ya da kendinizi ön plana çıkaramaya yönelik olan hareketlerinizden rahatsız olabilirler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Nisan 2018)
Her alanda kararlılığınızı ortaya koyabiliyorsunuz. Mesleki açıdan iyimser beklentiler içinde olmanız iş hayatına sarıldığınızı gösteriyor. Öğrendiklerinizi topluma sunmak açısından fırsatlarınız olabilir. Ancak fazladan çıkan sorumlulukların üstesinden gelmeniz gerekecek. İlişkilerde yaşadığınız karmaşalar karşısında dik ve güçlü durmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Nisan 2018)
Özverili çalışmalarınız ve tokgözlülüğünüz, iddiasız insan görüntüsü içinde olmanıza hiç uygun değil, buna dikkat etmenizde yarar var. Ortalama beklentilerinizi yükseltebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Nisan 2018)
Eskiden tanıdığınız kişilerle karşılaşabilirsiniz. Bu durum sevdiğinizle ilişkilerinizi zorlaştırabilir. Hayatınızda biri yoksa sürpriz ilişkiler sizi heyecanlandırabilir, macera yaşmak isteyebilirsiniz. Yolunda gitmeyen işlerinizle ilgili biraz endişeli ve karamsar duygular içine girmeniz mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Nisan 2018)
Ay ın durumu eşinizin desteğini birçok konuda görebileceğinize işaret ediyor. Yakın çevrenizde yeni insanlarla tanışabilir işbirlikleri için harekete geçebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Nisan 2018)
Bu sıralar meydana gelebilecek tesadüflerde kafanızı karıştıracak sıklıklar söz konusu. Önyargılı yaklaşmama eğiliminiz, sizi fazla iyi niyetli yorumlara sokabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144567 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed