Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Şubat 2021)
Bugün size ima edilen üstü kapalı mesajları anlamakta zorlanabilirsiniz. Ancak bu mesajlar sizin için önemli bilgi ve öneriler içeriyor. Özel hayatınız işlerinizi aksatıyor, dikkat! Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Şubat 2021)
Bugün bir önceki günün sevincini duyacaksınız. Gayet zinde ve enerjik olacaksınız. Şanslı bir dönemde bulunmanız ilişkilerinizi olumlu etkiliyor.Aile hayatınızda olan sorunları ikna etme yeteneğinizin yüksek olması nedeniyle kolaylıkla çözümlüyorsunuz. Bugün ailenizle aranızdaki ufak bir sorunu ikna yeteniğiniz sayesinde çözümleyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Şubat 2021)
Karşı cinsten arkadaşlarınızla hoş vakit geçirebilirsiniz. İletişim kurmak konusunda çok başarılısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Şubat 2021)
Sevdiklerinizin iyilik haliyle ilgili kaygıları abartmayın. Onların güvenliği için elinizden geleni yapmanız güzel. Ama yaşamı sadece bu temel üzerine kurmak ne kadar doğru olabilir? Onların sorumluluklarını üstlenmeye kalkar-sanız bir süre sonra hiçbir şeyi taşıyamazsınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Şubat 2021)
Sizi sorumlu kılan pek çok konu öncelik kazanıyor. Ãœzerinde durduğunuz yerleşimle ilgili sorunlara eldeki kaynaklar eklenince daha hazırlıklı olmanız gerekecek. Aileden ya da babadan kaynaklanan desteklerle güven kazanabilirsiniz. Ancak iş hayatında sizi çok önemli bir dönem bekliyor. Yeteri kadar sabırlı olmak, hedeflerinize odaklanmak zaman alabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Şubat 2021)
Fazla hırslı biri çabuk kurulma zaafınızın farkında, sizinle oynayabilir. Bu zaaflarınız bir edilgen olduğunuzu göstermiyor. Ama abartı iyi niyetiniz ve arkadaş canlısı oluşunuz iş yerinizde kullanılıyor ve başkaları adına çıkışlarınız göze batıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Şubat 2021)
Partnerinize son günlerde yaşattığınız duygusal yalnızlığı belli bir mantık çerçevesinde açıklamaya çalışmanız, bu ilişkide size de ikna edici gelmiyor. İlişkinizle ilgili derin yanılgılar içinde görünüyorsunuz. İş hayatında uzun zamandan beri yerine oturtmaya çalıştığınız dengeler yerinden kıpırdayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Şubat 2021)
Para konularında ailenizin desteğini alıyorsunuz. Fakat son günlerde yapmış olduğunuz gereksiz ve yüklü harcamalardan sonra ailenizden destek istemeye yüz bulamıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Şubat 2021)
Yalnız kaldığınızı düşündüğünüz konularda, yeni yöntemler belirlemelisiniz. Yakın çevrenizde çok duyarsız davrandığınız biri var. Onunla konuşmayı denemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed