Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Temmuz 2018)
Uzlaşmayı düşünmüyorsanız, iş birlikleri veya ortaklıklar üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Fikirlerinizi açıklamadan önce diğerlerinin önerilerini dinlemelisiniz. Talep etmekten çok rica edebilirseniz, daha olumlu geri dönüşler alabilirsiniz. Sorumluluklarınızı ihmal etmeyin. Çok fazla şey üstlenmeniz durumunda duygularınızı kontrol edemeyebilirsiniz. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Temmuz 2018)
Hayat dolusunuz. Bugün de dostlarınızı sevindirdiniz. Paylaşma, yardımlaşma duygunuz çok gelişmiş. Paylaşmak size huzur veriyor. Birkaç gün içinde sizi anlamamakta ısrarlı eski bir dostunuz tarafından aranabilirsiniz. Temel özelliklerinizden biri olan kincilik, bu aranmada tatilde olmalı. Yeniden ve daha güzel bir dostluk başlayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Temmuz 2018)
Yaratıcılığınız ön planda olacak. Kendi düşüncelerinizden başka hiç kimseye inanmadığınız için, yardım almaktan hoşlanmıyorsunuz. Coşkulu davranışlarınız çevrenizde sempati toplamanıza neden oluyor. Sağlığınız ve keyfiniz yerinde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Temmuz 2018)
Kabına sığmayan bir havanız var. “Her şey ayağıma gelsin” diyebilirsiniz. Ancak madem bu kadar enerjiniz var, ne istiyorsanız ona doğru gitme ihtimalini de düşünün. Değişiklik ve hareket halinde olmak sizi çok mutlu edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Temmuz 2018)
İşle ilgili konularda zor bir dönemden geçiyorsunuz. Başkalarının sorumluluklarını almak, eldeki işleri toparlamaya çalışmak bu günlerde yorulacağınızı gösteriyor. Detaylı çalışmaların yanında beraber çalıştığınız kişilerle ilişkiler nedeni ile kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Çalışma koşullarını daha yaşanır hale getirmek için çaba göstermeye gayret edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Temmuz 2018)
İş çevrenizde birlikte çalıştığınız kişilerden dengesiz bazı tavırlar görebilirsiniz. Karşınıza yeni fırsatlar çıkacaktır ancak bunları değerlendirme sorunları yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Temmuz 2018)
Son derece dikkatli ve kararlı olacağınız bir gün. Kendinize olan güveniniz yükseliyor. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler sıcak ve yoğun olacak. Birlikte dost davetlerine katılabilir, eğlence yerlerine gidebilirsiniz. Parasal konulara yönelik istekleriniz artıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Temmuz 2018)
İş yaşamınızla ilgili yeni düşünceleriniz sizi düzlüğe çıkartabilir. Ama bunu gerçekleştirmek için de yine paraya gereksinmeniz olacak. Biraz daha sabır göstermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Temmuz 2018)
Zihinsel aktiviteniz oldukça yüksek ve yeni kararlar alabilirsiniz. Bir an önce harekete geçmek arzusu duyacaksınız ve sabırsızlık içine girebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed