Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Haziran 2019)
Eviniz ve ailenizle ilgili bazı konular aniden önemli hale gelebilirler. Aileniz içinde bazı sorunlar ve fikir ayrılıkları olabilir. Bu sorunlara birlikte çözüm aramak daha uygun olabilir. Karşılaşabileceğiniz sorunların parayla ilgili olanları en kolay halledilecek olanlarıdır. Ailenizden birisinin özel sorunlarıyla ilgili şeylerle karşılaşırsanız duygusuz davranmaktan kaçınmalısınız. Anlayış göstermeniz gereklidir. Bu sayede ailenin bütünlüğünü koruyabileceksiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Haziran 2019)
Parlak bir dönemdesiniz ama bunun hiç farkında değilmiş gibi davranıyorsunuz. Özel yaşamınıza ayırdığınız zaman ve enerjiyi dostlarınızdan ve işinizden esirgiyorsunuz. Ben merkezci davranmanız eleştirilere neden oluyor. Bugün yine kendinize dönük olduğunuz bir gün olabilir. Oysa yaşamınızdaki gelişmeler biraz çevrenizle ilgilenmenizi zorunlu kılıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Haziran 2019)
Yaşam şartlarınızla ilgili değişimler canınızı sıkabilir. Bugün gireceğiniz ortamda farklı kişilik sergileyeceksiniz. Fikirlerinizi düşünmeden ortaya atmak istemenize rağmen engel olmak isteyen kişilerle karşılaşacaksınız. Ama etkilenmeden yolunuza devam edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Haziran 2019)
Zevkli seçimleriniz ancak bu uğurda çok paraya harcıyorsunuz. Dostlarınız sizi bu tutumunuz yüzünden eleştiriyor. Durgun olan aşk hayatınız aniden renklenebilir. Liderlik özellikleriniz nedeniyle çevrenizdeki insanları yönlendirebiliyorsunuz. Arkadaşlarınızla gereksiz sürtüşmelere girmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Haziran 2019)
Pek çok şey yapabilir, hayattan keyif alabilirsiniz. Sosyal çevrenizin genişlediği bu dönem değişik olanaklara açık olmalısınız. Gruplar içinde yaşadığınız yenilenmelerle daha farklı planlar içine gireceksiniz. Başkaları adına yapılabilecek ortak çalışmalar ise hızlı bir şekilde ilerliyor. İlham alabileceğiniz paylaşımlar öne çıkacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Haziran 2019)
Kendinizle, sağlığınızla daha fazla ilgilenmeniz gerekebilir. Yapıcı sonuçlar elde etmek istiyorsanız düzenli çalışmanız gerekiyor. İş ortamında huzursuzluklar olası. Bir miktar kafa karışıklığı ve yeteri kadar konsantre olamama problemi iş yaşamında veriminizi engelleyebilir. Duygusal açıdan çok rahat sayılmazsınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Haziran 2019)
Son derece dikkatli ve kararlı olacağınız bir gün. Kendinize olan güveniniz yükseliyor. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler sıcak ve yoğun olacak. Birlikte dost davetlerine katılabilir, eğlence yerlerine gidebilirsiniz. Parasal konulara yönelik istekleriniz artıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Haziran 2019)
Sizde bulunan emanet bir paradan bir an önce kurtulmak istiyorsunuz. Harcamalarınızı daha ne kadar kısacağınızı şaşırmış durumdasınız. Para idaresini biliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Haziran 2019)
Bazı yakınlarınızda empati duygusunun olmadığını düşünüyorsunuz ama zaman zaman siz de empati kurmakta zorlanıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144592 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed