Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Ocak 2021)
Saçma olarak adlandırılabilecek yanlış anlaşılmalara açık günler. Siz, kendi niyetinizi açıkça dile getirir ve her şeyin yolunda olduğu mesajını verebilirseniz, her şey yolunda gidecektir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Ocak 2021)
Akşam saatlerinde güzel haberler alacaksınız, hareketli bir geceye hazırlıklı olun. Arkadaş ilişkilerinizdeki bir hoşluk, direk sizinle ilgili olmasa da, bugünlerde sizi de mutlu edecek. Uzak bir yakınınız olmasına karşın, çok sevdiğiniz birinin karmaşık sağlık sorunları sizi üzüyor. Bu konuda yeterince duyarlı bulmadığınız biriyle problem yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Ocak 2021)
AŞK: Derin duygulara sahipsinizve fazlasıyla ilgi bekliyorsunuz.Bugün sevdiğiniz kişi içinyapamayacağınız şey yok gibi.Onunda duygusal günüolmasından dolayı tam bir ahenkiçindesiniz. Aranız düzeliyor.İŞ: Mesleğinizde şanslı sayılırsınız çünküseverek yaptığınız bir işiniz var. İmkansızıbaşarıyor ve kendinizden söz ettiriyorsunuz.SAĞLIK: Dolu dolu yaşamayı sevdiğinizden dolayısürekli hareket halindesiniz. Duraklamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Ocak 2021)
Bugün enerjinizi ortaya koymak, yaratıcılığınızı gün yüzüne çıkarmak, her zamankinden farklı şeyler üretmek için ideal olacak. İlham perisi yanı başınızda adeta. Normal şartlarda çocukça dediğiniz şeylere bir şans verin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Ocak 2021)
Hayatın pek çok alanında sizi sıkıştıran etkiler var. Ancak böyle bir dönemde daha soğukkanlı ve akılcı olmanız gerek. Özellikle bugün eş ya da ortaklıkları içine alan konularla meşgulsünüz. Daha esnek olmanız yararınıza. Aileyi içine alan sorumluluklarda ise daha fazla çaba gerekiyor. Bu arada eğlenceye vakit ayıracak cesaretiniz olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Ocak 2021)
Size duyulan sevgiyle birlikte, çalışma temponuzla saygı da fazlasıyla hak ediyorsunuz. Fedakarca çalışmalarınızın karşılığını bulabilmeniz için, bazı kapıları tıklatmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Ocak 2021)
Günlük işlerinizde hiç akla gelmeyen aksaklıkların olması sizi gergin bir yapıya sokacağı gibi yaratıcılığınızı köreltebilir. Ama siz güçlü bir iradenin hakim olduğu bir kişilik taşıyorsunuz. Hemen ikna gücünüzü kullanın. Yapmanız gereken ayrıntılara bir göz atmak olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Ocak 2021)
Maddi konularda bazı sorunlar yaşayabileğiniz bir gündesiniz ve beklentilerinizde aksaklıklar ortaya çıkabilir. Harcamalarınızda dikkatli olacaksınız ve uzun vadeli planlar yapacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Ocak 2021)
Dış görünüşü, insanları yorumlamak için yeterli bir done olarak görmemelisiniz. Davranışlarıyla sizde antipati uyandıran biri, size açmak istediği meselede hiç de kötü bir niyet taşımıyor gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed