Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Şubat 2018)
Finansal anlamda belirgin olmayan sorunları geleceğe yönelik netleştirebilir, bazı sorunları hayatınızdan çıkarabilirsiniz. Bunun için kuvvetli bir çalışma planı oluşturmanız gerekecektir. Duygusal anlamda ise kendinizi yalnız hissedip bunu birilerine kanıt olarak sunmak isteyebilirsiniz. Bu tür duygulardan kurtulmanız mümkün iken kendinizi boş yere yalnızlığa sevk edip, karamsarlığa bürünmeyin derim. Kendinizi rahatlatacak spor, yürüyüş gibi aktivitelere katılın.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Şubat 2018)
Değişmesini kaçınılmaz bulduğunuz birtakım özelliklerinizin üzerine gitmeniz için uygun bir dönem. Bu konuda göstereceğiniz kararlılık ve azim, çabanızı kolaylaştıracak destekleri getirebilir. Pratik zekanız, pratik yöntemler üretmeye oldukça elverişli. Gelişmiş sorumluluk duygunuzla, iradeniz dışında çözülemeyen bazı problemleri kolayca ortadan kaldırabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Şubat 2018)
Sabırsızlığınızı ön plana çıkartıyorsunuz. Mars'ın hakimiyetine kapılmamalısınız. İçinizden geçenleri ani söylemeniz başkalarını kırıyor. Bu konuda fazla dikkatsiz davranıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Şubat 2018)
Maddi açıdan net olmayan bir durum ortaya çıkabilir. Bir arkadaşınız olaya daha olumlu açıdan bakmanıza vesile olacak. Ama yine de dikkatli olmaya çalışın. Bugün karşınıza her zamanki kadar dürüst insanlar çıkmayabilir. İyiliğe kanarak aldanmak biraz yaralayıcı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Şubat 2018)
Bugün iletişimle ilgili bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. İletişim aletlerinizde arızalar meydana gelebilir. Özellikle sözleşmeler ve yazışmalar konularında daha özenli olmalısınız. Eğitim konularında da bazı yanlış anlaşılmalar meydana gelebilir. Yakın çevrenizle ilgili alacağınız haberler kısa vadeli planlarınızda değişikliğe sebep olabilir. Sabırlı olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Şubat 2018)
Akşama yakın saatlerde alacağınız haberler, bazı kökten kararlar almanıza neden olacak. Aldığınız bir işi sonuna kadar götürüyorsunuz. Bu özelliğiniz çok takdir ediliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Şubat 2018)
Fakat sevginizi ortaya koyarak, duygularınızı açıkça paylaşmayı denerseniz birlikteliğinizde değişim yapmayı başarabilirsiniz. İş yerinizde çalışkanlığınızdan dolayı size yeni sorumluluklar verilebilir. Çok çalışmak zorunda kalacağınızla ilgili olumsuz düşünceler üretmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Şubat 2018)
Para kazanmak için harcadığınız çaba yakında olumlu sonuçlar getirecek ve nihayet bir yerden elinize çoktandır hakkettiğiniz bir para geçecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Şubat 2018)
Henüz hazır olmadığınızı düşündüğünüz konuda, hazırlıklara bir an evvel girişmenizde yarar var. Dışınızda gelişen koşullar, her an sizi konunun içine alabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed