Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Ağustos 2020)
Kaç işi aynı anda yapmayı planlıyorsunuz? Bugün kendinize sormanız gereken soru bu? Romantik gelişmeler söz konusu. Daha önce gitmediğiniz yerlere seyahatler gündeme gelebilir veya yeni şeyler deneyerek dış görünüşünüzü zenginleştirebilirsiniz.Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Ağustos 2020)
Önemli diyerek aldığınız birtakım kararlarınızın arkasında durmasını bilmelisiniz. Bu eksikliği arada bir gösteriyor, sizi yakından tanıyanları bu tavrınızla zorda bırakabiliyorsunuz. Aralarını yaptığınız iki kırgın arkadaşınızın size bugün bir daveti olabilir. Yerinde inceleyip bilgilenmek istediğiniz konular var. Önümüzdeki günler içinde uzun bir yolculuk söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Ağustos 2020)
Partnerinizin size yapacağı bir sürpriz neşenizi yerine getirebilir. Sosyal ortamlarda bulunacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Ağustos 2020)
Bugün yenilikçi olmak, kalıplardan sıyrılmak, yaşam alanlarınızda ya da görünüşünüzde değişiklik yaratmak size fayda sağlayacak. Her ne kadar çevreniz de sizdeki bu değişimi hoş karşılamayacaklar bulunsa da mutlaka deneyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Ağustos 2020)
Yeni ilgiler ve farklı bakış açıları karşısında kayıtsız kalmayacaksınız. Uzun zamandır beklediğiniz yabancılarla ilgili konular artık sizin lehinize görünüyor. Akademik alanda aradığınız başarı hayatınızı olumlu yönde etkileyecek. Düşünce ve inanç sisteminizi tamamen değiştirecek kişilerle bir araya gelmeniz söz konusu. Uzaklardan alacağınız çok keyifli haberler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Ağustos 2020)
İşlerinize çok hakim ve inisiyatiflisiniz. Bunu sağlamak için harcadığınız emek kadar, çevrenizdekilerin mesleki yeterliliğinize gösterdiği saygı da bu inisiyatifte rol oynuyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Ağustos 2020)
Aşk hayatınız çok ters rüzgarların etkisinde. İçiniz korkularla ve endişelerle dalgalanıyor. Yaşadığınız bu karmaşa sizi epeyce sarsacak gibi. İş hayatınızda aşırı yoğunluktan ötürü yüklenebileceğiniz işlerden fazlasına kalkışmak sağlığınızda, çeşitli rahatsızlıklara yol açabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Ağustos 2020)
Son harcamalardan sonra tekrar doğrulmanız biraz zamana bağlı olacak. Bugün gelirinizin yetersizliği ile alakalı bir görüşmeniz olabilir. Bu görüşmede şansınız yüksek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Ağustos 2020)
Alacak verecek konularında, güvenli sandığınız ilişkilerinizde bazı sürprizleriniz olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed