Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Eylül 2020)
Diğerleri için ne yapabiliyorsanız yapmalısınız. Bonkörlüğünüz ve iş birliğine yatkınlığınız gözleri üzerinize çevirecektir. Herkes yaptıklarınızdan hoşlanmayabilir, hatta eleştirenler de olabilir, ancak içten içe herkes aslında doğru şeyi yaptığınızı biliyor, emin olun. Gün geneli: Alternatiflerimizden faydalanabileceğimiz zaman geldi. Sonunda sürekli muatap kaldığımız soruları, şüpheleri veya askıda kalan problemleri çözebiliriz. Başarıya giden yolda bazı sürprizlerle ya da bazı alanlarda yavaşlanılmasını gerektiren düzeltmelerle karşılaşabilirsiniz. Ancak üzülmeye gerek yok, öyle ya da böyle, yakın veya uzak gelecekte planlarınız, programlarınız, ürünleriniz v.b herhangi bir konuda işler sizin yararınıza şekilde sonuçlanacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Eylül 2020)
Gün boyunca bireysel düşünecek, özel uğraşlarınızla yakından ilgileneceksiniz. Kararlı ve ne istediğini bilen bir yapınız olacak, özellikle bu yönünüz kendini gösterecek. Bir bakıma bazı işlerinizin hallolması için bağımsız davranmanız çok işinize yarayacak. Fakat diğer yandan etrafınızdaki insanlar sizi yanlış anlayabilirler. Onlarla diyaloğunuzu ve ilişkinizi koparmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Eylül 2020)
Kartınız Boşluk... İnsanlar üzerindeki etkiniz gün geçtikçe artıyor. İletişim becerileriniz bir hayli sağlıklı olacak ancak aşk konusunda iyi gitmeyen bir şeyler olabilir. Dikkatli olunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Eylül 2020)
Bugün beğenilmek ihtiyacınız yüksek olacak. Aynanın karşısında geçirilecek vakti abartmamaya çalışın. Gireceğiniz ortamlarda özgüven sergilemeniz ve olası aksiliklere karşı toparlayan çözümler üretmeniz beklenecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Eylül 2020)
Eldeki kaynakları olabildiğince doğru değerlendirmek, olası krizleri aileden gelen destekle aşmakta kararlı olacaksınız. Bir yandan da baba ile ilgili sorumluluklar size yeni bir gündem yaratmakta. Biraz kendinize dönük olmaya çalışmalı, iş hayatındaki hedeflere yakın durmalısınız. Bu konuda engelleri aşabilecek kararlılığı göstereceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Eylül 2020)
Ataklığınız ya da yavaşlığınız en olmadık durumlarda ortaya çıkabiliyor. Değişik tarzınız başarılı iş yaşamınızda ilgi topluyor, ama işin ritmiyle paralellik kurmakta güçlük çekiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Eylül 2020)
Karşı cinsin dikkatini çekmek için boşuna uğraşmayın. O sizi çoktan fark etti ve sizin adım atmanızı bekliyor. İşle ilgili planlarınızın başarısızlığa uğraması sizi hayal kırıklığına uğratmasın. Başka hedeflere yönelin! Belki de sizin gibi düşünen biri ile tanışabilirsiniz. Heyecanlanmayın, sadece sabırlı olun..
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Eylül 2020)
Eski bir borcunuz gündeme gelecek ve siz bunu ödeyip kurtulacaksınız. Para ile sıkıntılı bir ilişkiniz ama bu değişecek. Yakın zamanda büyük bir miras ya da ödül almanız söz konusu. Yine de harcamlarınıza dikkat edin. Hesabı elden bırakmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Eylül 2020)
Bazı davranışlarınızdan siz de memnun değilsiniz. Ama önünü kesme eğilimi göstermiyorsunuz. Bu davranışların size birtakım kayıplar getirmesini beklemeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144621 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed