Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Nisan 2018)
Yakın çevrenizdeki bazı samimiyetsiz dostların bugün itibariyle gerçek yüzünü daha iyi anlayabilir ve onların kendi hayatınızla ilgili sınır dışı söylemlerine karşı kulak asmamakta zorlanabilirsiniz. İlişkiler konusunda kendi sınırlarınızı çizmeye çalışacak ve dostlarınızla sırlarınızı paylaşma konusunda daha temkinli davranacaksınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Nisan 2018)
Arkadaşlarınız bazı konularda sizi olumsuz etkiliyor. Bunu kendinizde fark ettiniz ki sizi etkileyen bu çevreden yavaş yavaş uzaklaşmaya başladınız. Yaşadığınız yer kendinize özel olsun istiyorsunuz ama kim her isteğine anında kavuşmuş ki. Çevrenizde çok beğeniliyorsunuz. Yine de beğeniler sizin başınızı döndürmesin
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Nisan 2018)
Liderlik vasfınızı sürdürmek için inatla olayları açığa çıkarma gayreti içindesiniz. İş ortaklarınız arasında olumsuz sonuçlar doğacağını bilmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Nisan 2018)
Değişim içinde olduğunuz için bazı olaylara kayıtsız kalabilirsiniz. Kuruntularınız oldukça yüksek. Yaşam kalitenizi arttırma çabalarınız her zaman istediğiniz gibi olmuyor. Kazançlarınız konusunda yanlışlıklar yapabilirsiniz. Bu durum canınızı sıksa da yakında her şey düzelecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Nisan 2018)
Sizin için yorucu koşullar başlamakta. Birden fazla konu gündeminize gelirken, planlı olmanız gerekecek. Ailevi konuların getirdiği sorunlar ise biraz bulanıklık taşıyor. Özellikle elinizdeki maddi kaynaklar konusunda somut kararlar almanız zorlaşabilir. Yerleşimi ilgilendiren masraflar ve huzursuzluklar üzerinizde duygusal baskı kurabilir. Sabırlı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Nisan 2018)
Bu sıralar riskli denemeleriniz olabilir. Kendinizi geliştirme uğraşlarınızda bazen cesaretinizi uç noktalara götürebiliyorsunuz. Bazı görüşmelerinizle ilgili alacağınızdış uyarılar, iyi niyet taşıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Nisan 2018)
Seviyor ve seviliyorsanız birlikte yeni bir çevreye gireceksiniz. Sevdiğinizle yaşadığınız tüm sorunlar son bulacak. Artık mutlu ve huzurlu günler sizi bekliyor. Sevdiğiniz yoksa yeni biriyle bir yakınınız sayesinde tanışacak ve beğeneceksiniz. İşinizdeki değişimlerle ilgili gelişmeleri izlemek sizi memnun edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Nisan 2018)
Taşınmanın eşiğinde olmanız sizi ürkütüyor. Ne kadar pahalı olduğunu eski deneyimlerinizden biliyorsunuz. Küçük bir para desteğine ihtiyacınız olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Nisan 2018)
Bazı istekleriniz var ve bu isteklerinizin hiç birisi olmayacak şeyler değil ama siz yeterince kararlı değilsiniz ve yakın zamanda hayatınızda herhangi bir değişiklik görünmüyor
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed