Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Ocak 2018)
Sizin için erişilmez olan konuları biraz daha sabırla beklemeyi öğrenin. Belki de bir gün hayalinize ulaşacaksınız. Hayat her zaman sürprizlerle doludur. Bugün gerçekleştireceğiniz görüşmeler kadersel yol ayrımlarını taşıyor olacak. Bu anlamda görüşmelerinizi sakinlik, empati ve saygı çerçevesinde yapmanız sizin geleceğe dair daha emin adımlarla yol almanıza yardımcı olacaktır.
   (3.00/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Ocak 2018)
Yakında sevinçleriniz var. Eğer kapıyı aralarsanız, ilginç bir dost size mutluluğa giden patika yolları gösterecek. Çok büyük bir arkadaş kalabalığı içinde kendinizi yalnız hissediyorsunuz. Buna başınıza gelen son olaylar neden oldu. Ama içinizdeki burukluğu yavaş, yavaş azaltıyorsunuz. Uzun arkadaşlıklarda bile önyargıların, şartlanmışlıkların kolayca yok olmadığına tanıt oluyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Ocak 2018)
Duygularınızı düzenlemek için kendi iç dünyanıza çekilmeye ihtiyacınız var. Bunu hak ediyorsunuz da.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Ocak 2018)
Bugün hem iş bitirici, azimli, kararlı ve inatçı tutumunuz hem de gönül zenginliğiniz, sevgi ve merhametinizle göz önünde olabilirsiniz. Önemli bir projede kilit bir pozisyonda olmanız önerilebilir. Bu fırsatı iyi değerlendirin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Ocak 2018)
Kişisel alanda yeni planlarınız göze çarpıyor fakat, tam olarak kararlılık gösteremeyebilirsiniz. Bazı güvensizlikler sizi tedbirli olmaya itiyor. Ancak parasal alanda daha aktif ve hırslı olabilirsiniz.  Çalışma kapasitenizi zorlamanız geren koşullar sizin lehinize çalışabilir. Çabalarınızın sonuçları size kazanç olarak rahatlıkla dönebilecek. Giderlerinizi kısmanın yollarını bulmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Ocak 2018)
İş hayatınızda sizi önemli yerlere getirecek görüşmeler yapılıyor. Bunlardan yakında haberdar olacaksınız. Çalışmanızla başarı sağlıyor ve ödülü hak ediyorsunuz. Bugün aşk ve iş yaşamınız umutlarla dolu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Ocak 2018)
Seviyor ve seviliyorsanız birlikte yeni bir çevreye gireceksiniz. Sevdiğinizle yaşadığınız tüm sorunlar son bulacak. Artık mutlu ve huzurlu günler sizi bekliyor. Sevdiğiniz yoksa yeni biriyle bir yakınınız sayesinde tanışacak ve beğeneceksiniz. İşinizdeki değişimlerle ilgili gelişmeleri izlemek sizi memnun edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Ocak 2018)
Paranızı dengeli harcamasını biliyorsunuz. Ayrıca yakın bir zamanda size bir yerden para ulaşacak. Böylece yaşadığınız maddi sıkıntıyı üzerinizden atacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Ocak 2018)
Bazı küçük sağlık sorunları yaşayabilirsiniz bu günlerde. Daha dikkatli olmalısınız özellikle aldığınız besinlere özen göstermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed