Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Şubat 2018)
Bugün kendinizi daha çok finansal borçlarınıza ve alacaklarınıza odaklayacağınız, maddi gelirlerinizi düzenleyip farklı yatırımlarda bulunmak isteyeceğiniz bir gün geneli olabilir. Uzun süredir sizi meşgul eden bazı sıkıntılarınızı giderip rahat bir nefes alacağınız ve bundan sonra da kendinizi maddi anlamda daha güvencede hissedeceğiniz günler çok yakında gözüküyor. Gelecek adına bazı yatırım fırsatları ile karşılaşabilir ve bunları altın fırsatlara dönüştürebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Şubat 2018)
Size anlamsız gelen arkadaşlarınızı bırakacak, daha iyi arkadaşlar bulacak ve daha hırslı olacaksınız. Çeşitli maddi harcamalarda bulunacaksınız. Her an değişik insanlar ve değişik tekliflerle karşılaşma olasılığına karşı hazırlıklı olmaya çalışıyorsunuz. Sinirleriniz bugün oldukça gergin olacak, dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Şubat 2018)
Kartınız Boşluk... İnsanlar üzerindeki etkiniz gün geçtikçe artıyor. İletişim becerileriniz bir hayli sağlıklı olacak ancak aşk konusunda iyi gitmeyen bir şeyler olabilir. Dikkatli olunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Şubat 2018)
Dolunay sosyal çevrenizle ilgili konulara etki edecek. Arkadaşlar arasında lüzumsuz atışmalar, “kim daha iyi biliyor” gerginlikleri yaşanabilir. Laf taşıyanlara dikkat edin. Bir grup içindeki fonksiyonunuz daha etkin hale gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Şubat 2018)
Evlilik ve ortaklara dair konularda olumlu enerjilerin etkisi altındasınız. Beraberliğinizde keyifli ve neşeli zamanlar gözüküyor. Anlaşmalar ve sözleşmelerle ilgili çalışmalarınız bugün daha rahat ilerleyebilir. Davalar ve mahkemelerdeki işlerinizde uğraştıran durumlar olabilir. Sabırlı ve soğukkanlı olmanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Şubat 2018)
Bugün duyacağınız bir şeye inanmakta zorlanacaksınız. İşyerinizde yeni düzenlemeler yapmanız gerekiyor. Bunları düşünüyor ama çalışma arkadaşlarınız bunun gerekli olmadığını düşünüyorlar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Şubat 2018)
Uzun zamandır sizden ilgi bekleyen birisi var. Artık o duygularını size açmak üzere. Beklediği mesajı geciktirmeyin. Hayalini kurduğunuz aşkı onunla yaşayabilirsiniz. Son zamanlarda davranışlarını onaylamadığınız kişilerle birlikte olmanız iş yaşantınızda sıkıntı yaratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Şubat 2018)
Eğlencenize, hobilerinize de para ayırabiliyorsunuz. Bugünün şartlarında, bunlar çevreye pek sevimli gelmeyebilir. Para tartışmalarına girmemeye çalışmalısınız. Geçenlerde tanık olduğunuz sevimsiz para tartışması sizi bir süre daha etkileyecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Şubat 2018)
Birinci dereceden önemli olduğunuz kişilere karşı ihmalkarlıklarınız var. Aile ilişkilerinize bugünlerde daha fazla ilgi göstermeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144575 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed