Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (27 Mart 2018)
Sosyal çevreniz ve dostlarınızla katıldığınız organizasyonlarda göz önünde olabilir, bu noktada davranışlarınızı kontrol edemeyebilirsiniz. Fakat sakin kaldığınız sürece her şey yolunda olacaktır merak etmeyin. Özel ilişkilerde ise çözemediğiniz bazı konuları çok kolay bir şekilde halledebilir ve sevdiğiniz kişi ile artık ciddi kararlar alabilirsiniz. Kariyer yaşamınızda ise yönetici kişilerle aranızda olan diyalog sizleri daha farklı bir seviyeye taşıyacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (27 Mart 2018)
Bugün özel hayatınızla ilgili duyacağınız dedikoduya bir yakınınızı neden olduğunu düşünerek, onu haksız yere suçlayacaksınız. En kısa zamanda onun gönlünü almalısınız. Kafanıza koyduklarınızı gerçekleştirme çabası içerisinde olacaksınız. Akılcı davranırsanız isteklerinizi elde etmenizde bir engel yok. Bunu biliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (27 Mart 2018)
Kartınız Geçiş... Yaşadıklarınıza değil yaşayacaklarınıza bakarsanız sizi daha rahat bir gün bekler. Kendinizi geçmişle üzüyor, sevdiklerinizden uzaklaşıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (27 Mart 2018)
Günlük işlerinizde hiç akla gelmeyen aksaklıkların olması sizi gergin bir yapıya sokacağı gibi yaratıcılığınızı da köreltebilir. Ama siz güçlü bir iradeye sahipsiniz. Sevdiğiniz kişinin ailesiyle aranızı düzeltin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (27 Mart 2018)
Bugün yatırımlar ve iş konularında sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Bu yeni gelişmelerden kazançlı çıkabilirsiniz. Tabi soğukkanlı ve akılcı davranmanız şartıyla. Parasal konularda bir uzmanla görüşebilir, yeni kararlar alabilirsiniz. Finans konuları ile ilgili hareketlilik gözüküyor. Ortaklarınızla iletişiminizde daha dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (27 Mart 2018)
Diğerleri kadar inisiyatif sahibi olamadığınız için, olumsuz bir sonucun ortaklığına katılmak istemiyorsunuz. Birkaç arkadaşla yapmaya çalıştığınız bu işbirliği, sizi daha fazla söz sahibi yapmaya isteksiz gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (27 Mart 2018)
Fakat sevginizi ortaya koyarak, duygularınızı açıkça paylaşmayı denerseniz birlikteliğinizde değişim yapmayı başarabilirsiniz. İş yerinizde çalışkanlığınızdan dolayı size yeni sorumluluklar verilebilir. Çok çalışmak zorunda kalacağınızla ilgili olumsuz düşünceler üretmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (27 Mart 2018)
Bu konudaki rahatlığınızı dost çevrenize pay etme ihtiyacınız da takdir topluyor. Bu günlerde size refah gelebilecek bir standart yakalamış olmanız, akıllı para kullanımının ve yoğun çalışmaların sonucu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (27 Mart 2018)
Bugün sizi şaşırtacak bir haber almanız mümkün. Bunu saklı tutmayıp, bu haberle ilgisi olanlara açıklamalısınız ki sonun da siz suçlanmayasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144575 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed