Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (27 Mart 2020)
Bilginizi arttırıcı veya yeteneklerinizi geliştirmenizi sağlayabilecek aktivitelere katılabilirsiniz. Sakinliği korumanız ve daha alçakgönüllü olmanız gereken günler. Uyumsuzluklara ya da tartışmalara açık olunması düşük profil çizmenin önemini anlamanızı sağlayacaktır. Özellikle evinizi veya ailenizi ilgilendiren başlıklarda dikkatli hareket etmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (27 Mart 2020)
Bir süredir yaşadığınız sıkıntıları nihayet üzerinizden atmayı başardınız. Bugün gün içinde oldukça neşeli ve keyifli olacaksınız. Beklentileriniz dışında gelişen bazı olaylarla karşılaşmanız muhtemel. Fakat bu olayları fazla önemsemeyeceksiniz. Ailenizle kötü giden ilişkiniz iyileşme dönemine giriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (27 Mart 2020)
Dostlarınız ilgisizliğinizden yakınabilir. Ancak siz ustaca bir manevrayla kendinizi affettireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (27 Mart 2020)
Sizi anlamak kolay olmuyor. Duygusal yapınızı ortaya çıkarmaktan yana değilsiniz. Bugün planlı davranarak geleceğinizle ilgili hedeflerinizi şimdiden belirlemek zorundasınız. Yanıldığınız konuların tekrar karşınıza çıkmasından hoşlanmıyorsunuz. Ödemelerinizi geciktirmeyin. Sağlığınız iyi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (27 Mart 2020)
Kişisel alanda yeni planlarınız göze çarpıyor fakat, tam olarak kararlılık gösteremeyebilirsiniz. Bazı güvensizlikler sizi tedbirli olmaya itiyor. Ancak parasal alanda daha aktif ve hırslı olabilirsiniz.  Çalışma kapasitenizi zorlamanız geren koşullar sizin lehinize çalışabilir. Çabalarınızın sonuçları size kazanç olarak rahatlıkla dönebilecek. Giderlerinizi kısmanın yollarını bulmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (27 Mart 2020)
İş yerinizde çok huzursuzsunuz. Uzun zamandır beklediğiniz ücret artışı hala gerçekleşmedi. Sırf bu yüzden kendinizi işinize vermiyorsunuz. Bugün iş arkadaşlarınızla önümüzdeki günler için bir eğlence planı yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (27 Mart 2020)
Günlük işlerinizde hiç akla gelmeyen aksaklıkların olması sizi gergin bir yapıya sokacağı gibi yaratıcılığınızı köreltebilir. Ama siz güçlü bir iradenin hakim olduğu bir kişilik taşıyorsunuz. Hemen ikna gücünüzü kullanın. Yapmanız gereken ayrıntılara bir göz atmak olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (27 Mart 2020)
Tutumlusunuz, fakat tutumlu davranmanın koşullarını bulamıyorsunuz. Birikim yapamamaktan şikayetçisiniz. Çok sayıda insanı içine alan bir para tartışması içinde olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (27 Mart 2020)
Bir gurup içindeki ikili ilişkinizde bırakacağınız daha değişik bir izlenim, size beklemediğiniz fırsatlar sunabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144604 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed