Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (27 Ocak 2018)
Grupsal çalışmalarda başarı oranınızı artıracak yeni fikirler ve projeler önünüze gelebilir. Bu projede adınızdan söz ettirmek istiyorsanız disiplini ve özgüveni elden bırakmamalı sizden beklenen performansı fazlasıyla göstermelisiniz. Kardeşlerinizin ve yakın çevrenizin yardımıyla hayatınızda bazı sorunları daha rahat aşabilirsiniz. Aşkta ise önemli kararlar alıp uygulamaya koyabileceğiniz bir gün geneli.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (27 Ocak 2018)
Size anlamsız gelen arkadaşlarınızı bırakacak, daha iyi arkadaşlar bulacak ve daha hırslı olacaksınız. Çeşitli maddi harcamalarda bulunacaksınız. Her an değişik insanlar ve değişik tekliflerle karşılaşma olasılığına karşı hazırlıklı olmaya çalışıyorsunuz. Sinirleriniz bugün oldukça gergin olacak, dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (27 Ocak 2018)
Duygusal zamanlar yaşayacaksınız. Sevdiğiniz biriyle kavga edebilirsiniz fakat ümidinizi yitirmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (27 Ocak 2018)
Bazı anlaşmazlıklar ve iletişim sorunları sizi bambaşka bir ortama ya da kişilere sürükleyebilir. Randevuları karıştırma veya bir çalışmaya başlayıp ondan başka bir işe geçmek zorunda kalabilirsiniz. Değişiklik lehinize olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (27 Ocak 2018)
Gün ortasına kadar kişisel konularınıza odaklısınız. Daha sonra parasal alanda bazı belirsizlikler ve dalgalanmalar öne çıkıyor. Beklediğiniz destekler sizi zorda bırakabilir. Daha ziyade işe yönelik adımlarınızı hızlandırmanız gerekecek. Bu konuda yeni organizasyonlar devreye girebilir. Çalışma kapasiteniz ve becerileriniz size yeni kaynaklar getirecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (27 Ocak 2018)
İş yaşamınızda ani kararlar verebileceğiniz ve bunları hemen uygulamak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Aynı anda bir çok konuyu değerlendirmeye alacaksınız ve oldukça hızlı hareket edeceksiniz. Herşeyin istediğiniz gibi olmasını istiyorsunuz ve gelişmeler karşısında sabırsızlanmanız bazı fırsatları kaçırmanızla sonuçlanabilir. Bazı planlarınıza ilişkin sorunlar çıkacaktır bunlar sandığınız kadar büyük olmayacaktır ancak bugün çözemeye bilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (27 Ocak 2018)
Özel hayatınızda bazı gerginlikler yaşayabilirsiniz ve sevdiğiniz insanla aranızda bazı sorunlar oluşabilir. Küçük konuları çok fazla büyütme eğiliminiz size zarar veriyor! Zekanızdan ve bilgi birikiminizden yararlanmanız ve tam anlamıyla akılcı olmanız gereken bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (27 Ocak 2018)
Sorun ettiğiniz bazı olumsuzlukların giderilmesi konusunda herhangi bir gelişme söz konusu değil. Hem yeni yatırımlar hem de yeni harcamalar içine girebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (27 Ocak 2018)
Bazı beklentilerinizin gerçekleşmesi için önemli adımlar atabileceksiniz. Karşınıza fırsatlar çıkacaktır ve bugün girişimde bulunmak için uygun bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed