Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (27 Şubat 2018)
Bugün daha çok ruhsal konularda bazı aydınlanmalar yaşayabilir ve gelişiminiz açısından son derece farklı olaylarla karşılaşabilirsiniz. Başınıza gelen olaylarla ilgili hemen hayal kırıklığı yaşamamalı bunda sizin için farklı bir hayır olabileceğini düşünmelisiniz. Sizler de göreceksiniz ki yakın günlerde bununla ilgili yaşayacağınız olaylar tam da söylediğimiz şekilde vuku bulacaktır. Yaşamdaki bazı olayların sizlere tecrübe olarak geri döndüğünü görecek ve bundan sonraki olaylara bakış açınız her yönüyle değişecektir. Sizler ilahi adalete güvenin ve yaşamınızdaki her şeyi olumsuzluk olarak değerlendirmeyin.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (27 Şubat 2018)
Çok göz önünde yaşasanız da arzularınız ve beklentileriniz sadece size özel kalmalı. Bunun sırrı da benzer ilgileri olan insanlarla dostluk kurmak ve özel yaşamınızı sizi anlayabilecek kişilerle paylaşmak. Her şeyi apaçık yaşamak bazı sıkıntılar yaşamanıza neden olabilir. Çevrenizde sizinle aynı değerleri paylaşmayan kişiler de var. Çok yakın dostlarınızın bu konudaki uyarılarına kulak vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (27 Şubat 2018)
Duygusal ilişkilerinizde problem olabilir, alttan almalısınız. Sağlık sorunu olan Aslan'ların sorunları tekrar ortaya çıkabilir ve zorlanabilirler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (27 Şubat 2018)
Eşinizle önemli konuşmalar yapabilirsiniz bugün. Sıradan günlük sohbetlerin yerine sevinç ve sıkıntıların paylaşabileceği dolu dolu olanlarını koyun. Birbirinizi sözlerin ardındaki manalarda kalpten anlama şansınız yüksek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (27 Şubat 2018)
Aşk ve eğlence konularında zirve yaptığınız bir gündesiniz. Aşkı bulabilir veya ilişkinizde dönüm noktası olacak bir mutluluk yaşayabilirsiniz. Ayaklarınız yerden kesilebilir. Ayrıca bazı özel hediyeler de alabilirsiniz. Gün içinde eğlence fırsatları da fazlasıyla çok olacak. Arkadaşlarla birlikte dışarıya çıkabilirsiniz. Paranızı da su gibi harcamanız oldukça mümkün gözüküyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (27 Şubat 2018)
İş yaşamınızda çeşitli gerginlikler yaşayabileceğiniz ve sorumluluklarınızın her zamankinden fazla artacağı bir gündesiniz. Yönetme yeteneğinizin artması ve çalışmalarınızdaki yoğunlaşma karamsar bir ruh haline girmenize neden olabilecektir. İşiniz konusunda yeni bir karar vermekten kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (27 Şubat 2018)
Hem moraliniz, hem de kendinize olan güveniniz yükseliyor. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler giderek daha sıcak ve yoğun olacak. İş hayatınızda bugünlerde birtakım zorlanmalar söz konusu. Bununla alakalı birtakım kararlarınızı çabuklaştırma yönünde ısrarlar görebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (27 Şubat 2018)
Çevrenizde size ek kazanç sağlayabilecek her fırsatı düşünüyor, değerlendirmek istiyorsunuz. Kazancınız fazla sıkıntı çekmeden yaşamaya elverişli. Ama fazlası göz çıkartmaz diye düşünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (27 Şubat 2018)
Bugün ailenizi fazla ihmal etmemeye çalışmalısınız ve işinizle ilgili ani girişimlerde bulunmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144567 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed