Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (28 Ağustos 2018)
Eğer evliyseniz eşinizin hoşuna gidecek yenilikler yapmalısınız. Böyle şeyler yapmayalı uzun zaman oldu. Ne dersiniz? Açınızı genişletin. Daha çok kişiliğiniz üzerinde önemli etkiler bırakacak olaylarla karşılaşacaksınız. Ayrıca macera seven yapınız ve aşırı kendine güveniniz nedeniyles pekülasyonlara ve riskli atılımlara kalkışabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (28 Ağustos 2018)
Bugün moralinizi hiçbir şeyin bozmasına izin vermeyeceksiniz. Hayatınızı yoluna sokmanın huzurunu yaşıyorsunuz. Bazı fikir ayrılıkları olabilir. Yapıcı adımları biraz da karşı taraftan beklemelisiniz. Aşk ya da arkadaşlık olsun, hiçbir ilişki tek taraflı kurulamaz. Gün içinde konuştuğunuz bir arkadaşınızla dışarı çıkmak için plan kuruyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (28 Ağustos 2018)
İşinizle ilgili olarak son derecegüzel çalışmalar yapacak, yaptığınız projelerden çok keyifalacaksınız. Bazı burçlar gibisizin için de barış süreci, pozitiflikve mutluluk geliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (28 Ağustos 2018)
Aylardan beri durgun olan hayatınız birden hareketlenebilir. Ani yolculuklara çıkabilirsiniz. Yeni hobiler ilgi alanınıza girecektir. Sporla uzun zamandır yaşadığınız küskünlüğe artık son vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (28 Ağustos 2018)
Özgürlüğün getirdiği keyifler sürse de gün ortasından sonra hayli yoğun zamanlar başlıyor. Dikkate değer işler çıkaracağınız, eldeki işleri toparlayacağınız söylenebilir. Organize edici yanlarınız ve çalışma disiplininiz size yeterince başarı getirecektir. İş ortamında başlayan zorlu değişime ayak uydurmanıza rağmen getireceği yorgunluklara dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (28 Ağustos 2018)
Meslek yaşantınızda çalışkanlığınızla dikkat çekebileceğiniz bir gün. Amirlerinizle iyi ilişki kurabilir, onlara kendinizi ispatlama fırsatı bulabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızdan da destek bulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (28 Ağustos 2018)
Fakat sevginizi ortaya koyarak, duygularınızı açıkça paylaşmayı denerseniz birlikteliğinizde değişim yapmayı başarabilirsiniz. İş yerinizde çalışkanlığınızdan dolayı size yeni sorumluluklar verilebilir. Çok çalışmak zorunda kalacağınızla ilgili olumsuz düşünceler üretmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (28 Ağustos 2018)
Bugünlerde ikili görüşmelerde size kaçırılmaz fırsatlar sunulabilir. Düşünmeye değer bulacaksınız. Yerinde öngörülerinizi frenleyen abartılı bir sağlamcılığınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (28 Ağustos 2018)
Oldukça dikkatli ve önlemci olmalısınız. Yakın çevrenizdeki gelişmeler size beklenmedik şartlar getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed