Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (28 Mart 2018)
Beklediğiniz konularla ilgili bugün önemli sonuçlanmalar oluşabilir. Bu anlamda kendinizi oldukça mutlu ve yaşam dolu hissedebilirsiniz. Sevgide daha paylaşımcı ve daha içten duygulara teslim olmak isteyeceğiniz bir gün. Partnerinizle aranızda geçen ufak tefek sorunların büyüyerek karşınıza çıkması sizi rahatsız edebilir. Ancak onların da bir gerginliği olabilir düşüncesiyle hareket ederseniz çok kolay bir şekilde bu sorunu çözebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (28 Mart 2018)
Düşüncelerinizdeki bir netliği, bazı konuları abartarak ve bazı yetersiz kişilerin etkisinde kalarak bulandırıyorsunuz. Son zamanlarda sudan sebeplerle günden güne uzaklaştığınız çok özel birinin, size karşı büyük bir bağlılığı var. İki üç güne kalmadan çok şaşıracağınız ikili bir görüşmeniz olacak. Şimdiden oturup bu görüşmenin stratejisini saptamanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (28 Mart 2018)
Karşı cinsin açıklamaları bugün sizi pek tatmin etmiş gibi görünmüyor. Kendinizi üzmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (28 Mart 2018)
Siz sevdiğinizden o da sizden ilk adımın atılmasını bekliyor. Bugün ona açılıp güzel ve mutlu anların gerçekleşmesi muhtemel. Yatırım araçları değişikliği yapmanız için uygun bir gün. Harekete geçin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (28 Mart 2018)
Sizi dikkat çekici olmaya iten pek çok uğraş içindesiniz. Yaratıcı konulara daha yakın olacak, kişisel açıdan gurur duyacağınız çalışmalara yöneleceksiniz. Değişik hobilerle ilgilenerek hoş zamanlar yaşayabilirsiniz. Çocuklarla ilişkiler ve onların size yaşatacağı güzel duygular var. Spekülatif konularda ya da aşırı harcamalarda daha temkinli olmanız gerek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (28 Mart 2018)
En olmadık durumlarda ağır kanlı olabiliyor, en gereksiz durumlarda da atağa kalkabiliyorsunuz. Değişik tarzınız, başarılı iş yaşamınızda ilgi topluyor. Bugünler içinde sevindirici gelişmeler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (28 Mart 2018)
Aşk hayatınız çok ters rüzgarların etkisinde. İçiniz korkularla ve endişelerle dalgalanıyor. Yaşadığınız bu karmaşa sizi epeyce sarsacak gibi. İş hayatınızda aşırı yoğunluktan ötürü yüklenebileceğiniz işlerden fazlasına kalkışmak sağlığınızda, çeşitli rahatsızlıklara yol açabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (28 Mart 2018)
Önümüzdeki günlerde önceden göremediğiniz bir şey için harcama yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bu defa da durumun düzeleceğini düşünüyorsunuz, ama her defasında ummadığınız bir harcama bütçenizi etkiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (28 Mart 2018)
Bugün alacağınız bir haber sizi oldukça etkileyebilir. Bu haberi ailenizden birinden saklamanız gerekiyor. Dikkatli olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144568 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed