Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (28 Mayıs 2018)
Aşk ve sevgi konuları bu dönem oldukça verimli geçecektir. Bunların yanında özellikle de aile fertlerine karşı düşüncesiz ve kızgın davranışlarda bulunabilirsiniz. Sinirli ve saldırgan hareketler nedeniyle bu dönem yoğun geçecektir.Özellikle de kendinizi kanıtlama isteğiniz artacak ve ilişkilerinizi bu düzeyde davam ettireceksiniz. Bu günler eğer siz yalnızsanız aşık olmanıza, süregelen bir ilişkiniz varsa onun çok güzel boyutlara ulaşmasına uygun dönemlerdir. Bununla beraber dikkat etmeniz gereken bazı şeyler de var. Fiziksel açıdan son derece canlı ve aktifsiniz. Yorıılmak bilmeden bir çok önemli işi başarabilirsiniz. Gün ortalarına doğru bir erkekten hayatınızda önemli bir yer tutabilecek kadar büyük bir yardım görebilirsiniz. Beklemediğiniz kimseler size kalıcı misafir olarak gelebilirler.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (28 Mayıs 2018)
Toplum yaşamınızda canlı bir devredesiniz. Çeşitli yerlerden davetler alabilir, bunların bir kısmına katılabilirsiniz. Arkadaş ortamlarında ön plana çıkmayı seviyorsunuz. Ortak işlerde sorumluluk yüklenmek hoşunuza gidiyor. Bu yüzden çevrenizde aranılan ve sevilen bir insan oluyorsunuz. Sevindirici bir heyecan yaşayacaksınız. Bugün ihmalleriniz ve dalgınlıklarınız sonucu yarım kalmış işlerinizi tamamlayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (28 Mayıs 2018)
AŞK: Geçtiğimiz günlerdeki kötüolaylar yine dönüp dolaşıp sizibulabilir. Hemen pes etmenizdoğru olmaz. Partnerinizleyüzleşip konuşmayıdenemelisiniz. Sizi anlayışlakarşılayacağından şüphe etmeyin.PARA: En başarılı kişinin siz olmasını istiyor buyüzden çok çalışıyorsunuz. Mali sorunlarınızyüzünden bu kadar çalışmanız doğal değil.SAĞLIK: Bugün sağlığınıza dikkat etmemenizdenkaynaklanan cinsel sorunlarınız olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (28 Mayıs 2018)
Evde kurmaya çalıştığınız düzen, eşinizin de fedakârca verdiği destekle oturmaya başladı. Gerçek duygularınızı gizlemediğiniz sürece destek bulacaksınız. İş ortamında ve özellikle yakın olmadığınız kişilerle gireceğiniz diyaloglarda kriz yaratabilecek durumlar yaşanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (28 Mayıs 2018)
Yakın çevre ve kardeşlerle ilişkiler canlılık kazanırken, iletişim ve haberleşme konuları ile daha yakından ilgilenmeniz gerekebilir. Duygu ve düşüncelerinizi yansıtabileceğiniz çalışmalar da sizi oldukça hareketli kılacak. Yeniliklere açık olabileceğiniz eğitsel konular ön planda olabilir. Bu alanda uzun vadeli planlar içinde olmaya gayret etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (28 Mayıs 2018)
Büyük umutlarla bağlandığınız görüşmelerden bugünlerde haberler alabilirsiniz. İş yorgunluğunuz, işlerdeki sürpriz yığılmalar karşısında yeterince yoğunlaşmanızı engelleyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (28 Mayıs 2018)
İş yerinde çekişme yaşadığınız biri var. Sürdürdüğünüz bu çekişmenin, bugünlerdeki iş yoğunluğu içersinde iki tarafa da zarar verme olasılığı söz konusu. Bu kişinin hesapçı yaklaşımları, bugünlerde had safhalara varabilir. Parasal sıkıntılarınız yüzünden etrafınızdakileri kırmaya başladınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (28 Mayıs 2018)
Son dönemde beklenmedik yerlere elinizden para çıkmış. Bütçenizi yeniden düzenlemeniz gerekiyor. Parasal konularda sıkıntılı bir döneme girmek üzeresiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (28 Mayıs 2018)
Aşk konusundaki kıskançlıklara dikkat edin, dostunuzla düşmanınızı ayırmanızın zamanı geldi de geçiyor bile.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed