Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (28 Mayıs 2020)
Özel yaşamınızı veya iş hayatınızı etkileyebilecek kişiler üzerinde etki yaratabileceğiniz günler. Yeteneklerinizi gösterebilir veya özgün gelişimi destekleyen değişiklikler yapabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (28 Mayıs 2020)
Yengeç insanı son derece eğlenceli bir gece geçirme potansiyeline sahip. Yeni kişilerle tanışacaksınız. Hayatınızdaki gelişmeler olumlu olduğu halde kişisel kaprisleriniz yüzünden yaşamı kendinize zehir ediyorsunuz ve bunun sonucu bir yığın sağlık sorunları yaşıyorsunuz. Kendinize bunu yapmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (28 Mayıs 2020)
AŞK: Partnerinizin sizidesteklemesini ve her alandauyum sağlamasını istiyorsunuz.Birtakım konuları tartışmadanböyle olmasını beklemeyin.Yoksa sevgiliniz motivasyonunutamamen kaybedecek.İŞ: Mali sorunlarınız uzun süre devam etse demoralinizi yüksek tutmaya çalışmanız taktir edilirdurum. Her gün yeni bir proje üretiyorsunuz.SAĞLIK: Olumsuzluklar karşısında depresyonagirmiyor, sağlığınızı kontrol altına alıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (28 Mayıs 2020)
Kabına sığmayan bir havanız var. “Her şey ayağıma gelsin” diyebilirsiniz. Ancak madem bu kadar enerjiniz var, ne istiyorsanız ona doğru gitme ihtimalini de düşünün. Değişiklik ve hareket halinde olmak sizi çok mutlu edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (28 Mayıs 2020)
Bugün kelimenin tam anlamıyla şaşıracaksınız. Pek çok sürpriz gelişme art arda geliyor. Bu ani gelişmeleri öngörememek ve tam olarak ne yapacağınıza karar verememiş olmak sizi tedirgin edebilir. Ancak bu yeni durumlara sert karşılıklar vermeden önce bir kez daha düşünmelisiniz. Kabullenmek ve geride bırakmak sizin için daha iyi olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (28 Mayıs 2020)
Bir tür ortaklık içinde olduğunuz arkadaşınız, yeni fikirleriyle sizidüşündürecek. İş hayatınızda küçük bir taşınma var. Bugünlerde ön hazırlığına girişeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (28 Mayıs 2020)
Bazen duyguları, hayatın birçok engellemesine karşın, her şeyin önüne almak gerekebilir. Belki başkaları yüzünden belki de kendi yetersizliklerinizi ve sınırlarınızı kabul etmekte zorlandığınız için, sizi sabırlı olmaya zorlayan mesleki bir sürecin içinde bulunuyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (28 Mayıs 2020)
Bugünlerde fazlasıyla tutumlu davranıyorsunuz. Yapılması gereken bazı masrafları yapmamanın, ertelemenin bütçenize bir faydası yok. Bir an evvel zaruri harcamalarınız yapmalısınız
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (28 Mayıs 2020)
Kimse bir yere kaçmıyor, yeni dostluklar kurmada biraz daha ağır davranabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144611 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed