Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (29 Eylül 2020)
Bugün özel hayatınızda ya da işyerinizde hiç beklemediğiniz olumsuz gelişmelerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Mümkün olduğunca sağduyulu davranmalı ve sorunları, ertelemeden anında çözmeye çalışmalısınız. Müsrif bir yapıya sahipsiniz. Sadece para harcama konusunda değil her konuda savurgan olabilirsiniz. Sizi seven kimseleri, sosyal ilişkilerinizi ve tüm enerjinizi tüketme eğilimindesiniz. Kişiliğiniz ve uğraştığınız konulara göre bir çok farklı olayla karşılaşabileceğiniz bir gündesiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (29 Eylül 2020)
Çok fazla yakınınızdaki yaşlı birinde sizden yana yakınma var. Kırıcılıkla ilgili değil. Sizin ünlü bir zaafınızla ilgili. Tabi sonuç yine kırıcılığa gelip dayanıyor. Siz sevenlerinizi üzme konusunda bir kompetansınız. Sitemlere karşı da bağışıklısınız. Ama yine de sonradan derin üzüntüler yaşamak istemiyorsanız, bu haklı yakınmayı bitirin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (29 Eylül 2020)
Aile içinde disiplinli ve hoşgörüsüz tavırlarınız onların sizden uzak durmalarına sebep olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (29 Eylül 2020)
Ailenizle ilgili aldığınız ve sizi bir süredir yoran sorumlukları hafifletecek bir destek gelebilir bugünlerde. Tek başına üstlenmek yerine paylaşmak nefes aldırabilir size. Ancak bu konuda istekli olduğunuzu dile getirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (29 Eylül 2020)
Çok hızlı ve aktif zamanlar geçirdiniz. Şimdi gün ortasında başlayacak gündeme göz atma zamanı. Pratik çözümler bulacağınız, iş hayatında daha fazla sorumluluk alacağınız söylenebilir. Daha sıkı bir iş temposu yaratarak kazançlarınızı artırmaya kararlısınız. İradeli ve hedefe odaklı planlar yapabilirsiniz. Yeteneklerinizi geliştireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (29 Eylül 2020)
İş konusunda biraz daha tok gözlü olmanız, hırslarınızı azaltmanız yararlı olacak. İşinizden çok tatmin olmanıza rağmen, her an yeni arayışlar içindesiniz. Şu sıralar herhangi bir hamle sizi riske sokabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (29 Eylül 2020)
Fakat sevginizi ortaya koyarak, duygularınızı açıkça paylaşmayı denerseniz birlikteliğinizde değişim yapmayı başarabilirsiniz. İş yerinizde çalışkanlığınızdan dolayı size yeni sorumluluklar verilebilir. Çok çalışmak zorunda kalacağınızla ilgili olumsuz düşünceler üretmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (29 Eylül 2020)
Bugün parasal konulardaki detaylara çok dikkat etmeniz gerekiyor. Yanlış bir karar sizi ciddi bir sıkıntıya sokabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (29 Eylül 2020)
Bir arkadaşınızın size ait sırları başkasıyla paylaştığını öğrenip sinirlenebilirsiniz. Onu uyarmanız yerinde olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144621 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed