Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (29 Mart 2018)
Venüs-Uranüs kavuşumu etkisiyle duygularınız daha yüksek boyutlara çıkabilir ve aşk konularında daha hızlı ve yol alır bir şekilde olmak isteyebilirsiniz. Ancak bu gibi konularda daha yavaştan almanızı önerebilirim. Zira bu gibi duygusal konularda asla yanılgıya düşmemeli gerçek sevginizden emin olduğunuz anda ciddi kararlar alma eşiğine gelmelisiniz. Yine kariyer yaşamınızda ortaklık yürüttüğünüz kişilerle ilgili beklenmedik durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bazı konuları zamana bırakmanızda fayda vardır. Acele verilen kararlar çoğu zaman pişmanlık getirebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (29 Mart 2018)
İçinizdeki çocuksu duyguları açığa çıkaracağınız bir gün. Çevrenizdekiler sizi bugün anlamakta, size ulaşmakta zorlanacaklar. Kendinizle baş başa kalmak isteyebilir, kendi başınıza keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Uzaktan tanıdığınız birisinin sizinle ilgili pozitif düşünceleri olduğunu öğreneceksiniz. Bu kişiyle yakın bir gelecekte bir iş ilişkisi kurmanız mümkün görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (29 Mart 2018)
Hoş, alımlı görünmeniz dikkat çekmeye başladı. Sosyal yaşamınızda bunun faydalarını görüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (29 Mart 2018)
İşinizle ilgili kararlar alırken danışmanlarınızla hareket etmeniz lehinize olacaktır. Akrabalarınızı daha sık ziyaret ederek onları mutlu edebilirsiniz. Maddi sıkıntı çekmemek için tasarrufa yönelin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (29 Mart 2018)
İş hayatında çok olumlu bir döneme ilerlemektesiniz. Uzun süredir hazırlık yaptığınız ve kendinizi geliştirdiğiniz deneyimler kariyerde hayata geçebilir. Aynı zamanda üstlerle ilişkilerde genişleme ve destek şansı bulacaksınız. Bu dönem artan sorumlulukları ciddiyetle ele almalı, somut işler çıkarmalısınız. Bu şartlar size güven kazandıracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (29 Mart 2018)
İş yaşamınızda ani kararlar verebileceğiniz ve bunları hemen uygulamak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Aynı anda bir çok konuyu değerlendirmeye alacaksınız ve oldukça hızlı hareket edeceksiniz. Herşeyin istediğiniz gibi olmasını istiyorsunuz ve gelişmeler karşısında sabırsızlanmanız bazı fırsatları kaçırmanızla sonuçlanabilir. Bazı planlarınıza ilişkin sorunlar çıkacaktır bunlar sandığınız kadar büyük olmayacaktır ancak bugün çözemeye bilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (29 Mart 2018)
Uzun zamandır sizden ilgi bekleyen birisi var. Artık o duygularını size açmak üzere. Beklediği mesajı geciktirmeyin. Hayalini kurduğunuz aşkı onunla yaşayabilirsiniz. Son zamanlarda davranışlarını onaylamadığınız kişilerle birlikte olmanız iş yaşantınızda sıkıntı yaratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (29 Mart 2018)
İyi vakit geçirmek istemenizin yanı sıra cömertliğinizi kanıtlama çabası içindesiniz adeta. Bugünlerde içinizde bir savurganlık arzusu var. Paraları saçmak istiyorsunuz. Sıkıntılı günler kapınızda.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (29 Mart 2018)
Önümüzdeki günlerde sıcakların etkisiyle sağlığınız bozulabilir. Fazla terlememeye dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed