Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Ekim 2020)
Çalışma hayatınızda ve ofis ortamınızda değişiklik yaşayabilir ve bu yeni şartlara adapte olmakta zorluk çekebilirsiniz. Sizden daha donanımlı olduğunu düşündüğünüz kişileri kendinize rakip görebilir bu anlamda işiniz ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak isteyebilirsiniz. Kendinize yeni bir hobi edinmek ve eğitimle ilgili çeşitli seminerlere katılmak isteyeceksiniz. 
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Ekim 2020)
Gezegenlerin olumlu desteklerini üzerinizden çekmeleri ile bugün bazı işlerinizin ters gittiğini görerek üzüleceksiniz. Özellikle duygusal ilişkinizde anlayışsızlıkla karşılaşmanız olasılığı var. İkili ilişkilerde bazı münakaşalar yapabilir ,dargınlıklar yaşayabilirsiniz. Sakarlığınız nedeniyle ufak tefek kazalara neden olabilirsiniz. Daha dikkatli ve sabırlı olmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Ekim 2020)
İş hayatınızda gelişmeler olacak. Kendinize güvenirsiniz ancak bugünlerde pek özgüvenli değilsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Ekim 2020)
Durum değerlendirmesi yaparken kendi mantığınızı savunan ve olaylara farklı felsefeyle yaklaşan bir yapınız var. Bugün çevrenize şüpheli şekilde yaklaşmanız mümkün. Size anlatılanlara şüpheyle bakıyorsunuz. Maddi durumunuz gittikçe düzeliyor. Sevdiğinize daha çok zaman ayırın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Ekim 2020)
Para ve finans konularında ani gelişmeler olabilir. İç sesinize daha fazla kulak vermeli ve pratik davranmalısınız. Ortaklar veya ortak para hesapları konularında duygusal davranma eğilimindesiniz. Duygusal değerlendirmeler sizi kararsızlığa yöneltebilir. Bu yüzden akılcı ve soğukkanlı olmaya gayret etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Ekim 2020)
Bugün bazı sağlık problemlerinizden ötürü işlerinizi dilediğiniz gibi yerine getiremeyeceksiniz. Sağlığınıza biraz daha dikkat etmelisiniz. Aşırı strese giriyorsunuz, iş yerinizde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Ekim 2020)
Son derece dikkatli ve kararlı olacağınız bir gün. Kendinize olan güveniniz yükseliyor. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler sıcak ve yoğun olacak. Birlikte dost davetlerine katılabilir, eğlence yerlerine gidebilirsiniz. Parasal konulara yönelik istekleriniz artıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Ekim 2020)
Para konularında bazı gelişmeler bugün istediğiniz gibi olmayabilir. Fakat siz yine de beklemeye devam edin. Bugün bazı harcamalarınızda tutumlu olmaya özen gösterin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Ekim 2020)
Çok ciddi bir düşmanınız var, şimdiye kadar size pek zararı dokunmadı. Bugünlerde ondan uzak durmanıza yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144621 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed