Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Kasım 2019)
Yeni şeyler deneyebileceğiniz, yeni kültürler tanıyabileceğiniz veya yeni yerler görebileceğiniz fırsatlar yüzünü göstermeye başlayabilir. Mücadele ya da rekabet gerektiren işlerle ilgilenebilirsiniz. Sevdiğiniz kişilerin duygularınızı bilmesini sağlamanız veya yaşadığınız olayları paylaşmanız ilişkinizi kuvvetlendirebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Gün genelinde destekleyici bir zaman dilimindeyiz. Olgun veya konusunda uzman ya da tecrübeli kişilerden akıl, yardım veya tavsiye alabiliriz. Bazı planlarımızı uygulamaya koymak veya girişimlerde bulunmak için uygun saatlerde olacağız. Akşam saatlerinde ise, ortam sertleşiyor, gergin etkiler devreye giriyor. Uzlaşmakta zorlanabiliriz, rahatsız edici durumlar veya ufak tefek sakarlıklar ya da rahatsızlıklar ön plana çıkabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Kasım 2019)
Kulaklarınızı başkalarının görüşlerine kapadığınız ve ilgilenmediğiniz söyleniyor. Bu konuyla ilgili bir tartışmada kendinizi savunmaya geçip eleştirilere kulak tıkayabilirsiniz. Bu da sizi gerçekten sevenleri üzebilir. Öğleden sonra bir hareketlilik yaşayabilirsiniz. Yakınlarınızla ilgili konularda yeterince objektif olamadığınız şeklinde eleştiriler alıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Kasım 2019)
Kartınız Barış... Başarı dürtünüzün yanı sıra güçlü bir egonuz var. Grup çalışmaları size göre olmamasına rağmen bazı beklentileriniz bu düşüncenizi boşa çıkarıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Kasım 2019)
Sizi zor durumda bırakan iş arkadaşlarınız canınızı sıkabilir bugün. “Aslında sorun kişiler mi, yapılması zorunlu olan işler mi” diye sorun kendinize. Bu sıkıntılı durumdan kurtulmak için bambaşka ortamlara girmeye çalışmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Kasım 2019)
Sizi zorlayan karışık etkiler altındasınız. Geçmişe yönelik konular tekrardan karşınıza çıkarken, tedbirli olmaya çalışın. Bağlarınızı daha esnek tutmakta yarar var. Tam olarak harekete geçemediğiniz her konuda akışta kalmak, uygun zamanı beklemek gerek. Ailenizle ilgili sorumluluklar, eve yönelik ağırlaşan uğraşlar karşısında yapıcı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Kasım 2019)
Mesleki bir konudaki yetersizlikler, yeni yönelimleri gerektirecek. İnatlaştığınız kişi bugün bazı şeyleri ispatlama çabalarına girecek. Buna birkaç kişinin destek vermesi sizi biraz zor duruma sokabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Kasım 2019)
Hem moraliniz, hem de kendinize olan güveniniz yükseliyor. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler giderek daha sıcak ve yoğun olacak. İş hayatınızda bugünlerde birtakım zorlanmalar söz konusu. Bununla alakalı birtakım kararlarınızı çabuklaştırma yönünde ısrarlar görebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Kasım 2019)
Alım satım konularında bir duayen sayılmazsınız, bu yüzden eleştirilere kapalı durmayın. Biraz daha piyasa araştırması yapmaya ihtiyacınız var. Tahmininizden çok daha uygun fiyatlar da sizi mal sahibi yapabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Kasım 2019)
Burcunuzdaki Ayın yaptığı açılar yoğun, hareketli ve mücadele dolu bir güne işaret ediyor. Kişisel girişimde engellerle karşılaşılabilir. Sağlığınıza özen gösterin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144592 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed