Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Mayıs 2019)
Özel yaşamınıza yeteri kadar zaman ayırmamanız eşiniz veya partneriniz üzerinde bazı baskı ve kıskançlık gibi sorunlara neden olabilir hatta bununla ilgili açıklayıcı konuşmalar yapmanız dahi gerekebilir. Bunu yaşamamak için özel ve iş yaşamına gereken zamanı ayırmalı, sevginin olmadığı hiçbir yerde mutlu olunmayacağını bilmeli ve zaman ayarlanmasını ona göre yapmayı öğrenmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Mayıs 2019)
Çok yakınınızdaki birisiyle ikinizi de çok ilgilendiren bir kırgınlığı onarma çabası içine gireceksiniz. Sonuç, umutlu görünüyor. Yakın bir geçmişte, size yakınlık gösteren birine gösterdiğiniz ilgisizlik, bugün pişmanlık yaratabilir ve bunu onarmaya çalışabilirsiniz. Zamana yaydığınız hedeflerinizde biraz abarttığınız iyimserlikler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Mayıs 2019)
AŞK: Bugün oldukça bencilsiniz.Kendinize dahi taviz vermekistemiyor, sürekli yüzünüz asıkgeziyorsunuz. Sevdiğiniz kişiyikorkutuyorsunuz. Yüzünüz gülsün.İŞ: Bazı oluşumlarınızı dışarıyaaksettirmek istemiyor, tekbaşınıza meydan okumaya çalışıyorsunuz. İşlerinizyoğunlaştığı andan itibaren ister istemez yardımalacaksınız. Tek başınıza para kazanamazsınız.SAĞLIK: Öncelikle bir takım sorunları beyninizdenuzaklaştırın ve rahat bir nefes alın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Mayıs 2019)
Zamanı iyi kullanmayı becerebilmişseniz içinize sinip fayda sağlayacak işler üretebileceğiniz bir gün. Bitmiş şeyleri altın tabakla sunmayacaklar belki ama siz istedikten sonra destek veren kişiler hep yanınızda yer alacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Mayıs 2019)
İş hayatınızda önemli beklentiler içindesiniz. Kendinizi her açıdan güvende hissetmek adına çaba göstermeli, yapıcı hareket etmelisiniz. Yeni konular ve sorumluluklar aldığınız bu dönem ortak çalışmaları sonuca ulaştırmak için destek aramalısınız. İşten beklediğiniz maddi kaynaklar kısıtlı olabilir. Gün ortasından sonra duygusal durumunuzu etkileyen konulara odaklanacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Mayıs 2019)
İşleri düzeltme çabanızda güvendiğiniz bir iki kişi, sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Bazı işleri dışarıda gördürecek ya da dışardan destek alacaksınız. İşleriniz bugünlerde biraz karmaşık gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Mayıs 2019)
Bazen duyguları, hayatın birçok engellemesine karşın, her şeyin önüne almak gerekebilir. Belki başkaları yüzünden belki de kendi yetersizliklerinizi ve sınırlarınızı kabul etmekte zorlandığınız için, sizi sabırlı olmaya zorlayan mesleki bir sürecin içinde bulunuyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Mayıs 2019)
İyi vakit geçirmek istemenizin yanı sıra cömertliğinizi kanıtlama çabası içindesiniz adeta. Bugünlerde içinizde bir savurganlık arzusu var. Paraları saçmak istiyorsunuz. Sıkıntılı günler kapınızda.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Mayıs 2019)
Kendinizi yeniliklere kapatmamaya çalışmalısınız ve yaratıcı olmalısınız.Projelerinizi gözden geçirmeli ve bu gibi konularda daha dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed