Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Nisan 2018)
Kariyer hayatınızda bazı kararlar almadan önce yeteneklerinizi ve ilgilerinizi daha akıllıca düşünüp mantıklı kararlar alma yoluna gitmelisiniz. Size uymayan bir işte çalışmak ve bunun üzerine bir akademik eğitim almak sizi ne kadar mutlu edecektir önce bunu bilmelisiniz. Hiç kimse sevmediği bir işte başarılı olamaz. Öncelikle kendinize bu sorunun cevabını vermelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Nisan 2018)
Üzerinize aldığınız bir işi başaramayacağınıza dair bir endişeniz var. Günü yaklaştıkça endişeniz yoğunlaşıyor. Oturun, hedefle aranızda kalan zamanı en verimli olacağınız şekilde dilimleyin. Göreceksiniz, üstlendiğiniz işi zamanından önce bitirmiş olacaksınız. Bugünlerde ailenizle aranızda olan problemleri başkalarına yansıtmamaya çalışın. Bırakın sorunlar aile içinde kalsın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Nisan 2018)
Kartınız şüphe... Çevrenizdeki insanları bugün eleştirmemeniz sizin açınızdan daha iyi olacak çünkü sonunda kırıcı oluyor ve kendiniz de üzülüyorsunuz. Spor yapın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Nisan 2018)
Arkadaşlarınızla bir aradayken sözünüzü dinleyen ve de fikirlerinize değer veren insanların ayrımını iyi yapın. Sadece konuşan ve de dinlemeyi beceremeyen insanlar sizin için ruhen yorucu olabilir. Boşa enerji tüketmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Nisan 2018)
Kariyer hayatınızda sizi değişime zorlayan noktaları iyi gözlemleyin. Yeni hedefler ortaya koyduğunuz bu dönem esnek planlar yapmanız gerekebilir. İş ve ev hayatında artan sorumluluklar nedeni ile huzursuzluk duyabilirsiniz. Bu durumu üstlerle ilişkilere yansıtmaktan sakınmalı, geçmişte çözemediğiniz bazı meselelere odaklanmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Nisan 2018)
Bugün işlerinizin kontrolünü elden kaçırabilirsiniz. Güvendiğiniz iş arkadaşlarınıza bazı sorumluluklarınızı devrederek işin içinde çıkacaksınız. Yoğun bir gün sizi bekliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Nisan 2018)
Eskiden tanıdığınız kişilerle karşılaşabilirsiniz. Bu durum sevdiğinizle ilişkilerinizi zorlaştırabilir. Hayatınızda biri yoksa sürpriz ilişkiler sizi heyecanlandırabilir, macera yaşmak isteyebilirsiniz. Yolunda gitmeyen işlerinizle ilgili biraz endişeli ve karamsar duygular içine girmeniz mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Nisan 2018)
Maddi konularda son derece başarılı olacağınız bir gündesiniz. Özellikle paranızı doğru alanlara yönlendirmek konusunda son derece başarılı adımlar atacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Nisan 2018)
Kendinizi biraz dizginlemeniz yararlı olabilir. Bağımsız karakteriniz, ilişkilerinizdeki en sıradan müdahaleler de bile, özgürlük elden gidiyor endişesi yaşamanıza neden olabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed