Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Nisan 2021)
Aksi giden olaylar, hain tavırlar, ters giden işler, ihmal edilmişlik hissi veya önemsenmiyor izlenimi üzerinde durulmaması gereken başlıklar arasında olabilir bugün, siz ne kadar büyütseniz de! Zira, gezegenler normal seyrine döndüğünde işler de tekrar yoluna girecek. Yani her şey geçici, boşuna üzülmeyin. Bugünden itibaren üç hafta boyunca, ortak kaynak kullanımı gerektiren alanlarda, ikili ilişkilerde, evliliklerde ve maddi konularda ufak tefek aksilikler yaşanabilir. Ödemelerinizi ve harcamalarınızı dikkatle ele almanızda ve ilişkilerde yanlış anlaşılmalardan kaçınmanızda fayda var. İlişkilerde geçmişe dayalı duygusal konular tekrar gündeme gelebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Nisan 2021)
Hayatınızın gidişini değerlendirmeniz gereken bir gündesiniz. Çoktandır pek anlaşılamadığınızı düşünüyorsunuz. Kimi arkadaşlarınız sizi hayal kırıklığına uğratıyor. Yapmanız gereken fırsat bu fırsat analiz gücünüzü kullanmanız. İnsanlar sizi olduğunuzdan daha güçlü görüp saldırgan davranıyorlar. Bugün kafanızı toplayıp sizi gerçekten seven insanlara zaman ayırmalısınız. Seçim yapmanın tam sırasıdır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Nisan 2021)
AŞK: Karşı cinse karşı özel veetkileyici görünüyorsunuz. Buduruşunuz karşısında olumluetkiler hayatınıza yansımayabaşladı bile. Karşı cinsin sizehayran kalmaması mümkündeğil. Tadını çıkarıyorsunuz.PARA: Toplum içinde statünüzü belirlemek içinçok gayret ediyorsunuz. Derin deneyimlerdengeçerek büyük başarılara ulaşacaksınız.SAĞLIK: Kendinizle ilgili olmasada ailenizinsağlık problemleri ile birebir ilgileneceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Nisan 2021)
Aradığınız kriterlerdeki insanın çok uzun zamandır karşınıza çıkmasını bekliyordunuz. Bugün o şansı elde edebilirsiniz, lakin fazla heyecana kapılmanız karşılıklı iletişimi negatif etkileyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Nisan 2021)
Kariyerinizi aydınlatan ve olumlu getirileri olan gelişmeler var. Ãœstlerle ilişkilerin yeniden canlılık kazanması ile cesaretiniz artıyor. İşte edindiğiniz deneyimler her açıdan sizi başarıya yakınlaştıracaktır. Yeni ve geniş imkanların öne çıkacağı görevler üzerinde akıllıca durmalısınız. Tamamlanması gerekli işlerin üstesinden büyük bir ustalıkla gelebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Nisan 2021)
Öteden beri isteyip hazırlıklarını yaptığınız bir değişiklik, gerçeğedönüştüğünde sizi biraz ürkütebilir, cesur olmanızda yarar var. Yakında iş ilişkilerinizde müthiş sevinçler yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Nisan 2021)
Bazen duyguları, hayatın birçok engellemesine karşın, her şeyin önüne almak gerekebilir. Belki başkaları yüzünden belki de kendi yetersizliklerinizi ve sınırlarınızı kabul etmekte zorlandığınız için, sizi sabırlı olmaya zorlayan mesleki bir sürecin içinde bulunuyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Nisan 2021)
Korktuğunuz ödemelerin günü yaklaşırken, önümüzdeki günler içinde de yeni masraflar görünüyor. Bugünlerde, akraba içindeki büyük bir satış işinin haberiyle umutlarınız yeşerebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Nisan 2021)
Parasal konularda dikkatli olmalısınız. Gerçekçi olmayan planlar hayal kırıklığı getirebilir. Bu arada duygusal reaksiyonlarınızda da aşırılıklar mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed