Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Ocak 2018)
Ani sağlık sorunlarına karşı dikkat edin. Gündelik yaşamınızda birden ortaya çıkan sorunlar programınızı son anda değiştirebilir. Ailenizle ilgili konularda daha sabırlı olmalı ve sizden istedikleri sorumlulukları yerine geçirebilmelisiniz.
   (1.00/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Ocak 2018)
Hayranlarınız gittikçe çoğalıyor. Parlak zekanızla içinden çıkılmaz konularda aranılan kişisiniz. Herhangi bir çalışmada, yetersiz ön hazırlıkla bile başarı elde edebiliyorsunuz. İnsanların zaaflarının üzerine fazla gitmeme özelliğiniz bugün başınıza çorap örebilir. Son günlerde fazla şans tanıdığınız birinin sizi şaşırtacak davranışlarına hazırlıklı olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Ocak 2018)
Aile içinde disiplinli ve hoşgörüsüztavırlarınız onların sizden uzakdurmalarına sebep olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Ocak 2018)
Yeni gireceğiniz bir ortamda önemli bir konuşma yapmanız gerekebilir. Kendi söyleyeceklerinize odaklanıp karşınızdakileri duymazdan gelmeyin. Belki ortamda sözlerinizin içeriğini değiştirecek bir şeylerden bahsediliyordur.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Ocak 2018)
Pek çok konuda çaba göstermeniz gereken şartlar var Ãœzerinde durduğunuz konulara öncelik vermeli ve sağlamlaştırmaya çalışmalısınız. Yerleşim konularını içine alan sorunlar karşısında kararlı olmanız gerekecek. Zira ilerleyen saatlerde özel hayatınıza yansıyacak gelişmeler öne çıkabilir. Bugün sağduyulu olmanız halinde destek bulabilirsiniz..
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Ocak 2018)
Bugün rutin işlerinizde beklenmedik koşullarla karşılaşabilirsiniz. Sağlığınızı çalışarak zorlayabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızdan yardım görebilirsiniz. Günün ilk yarısını rahat geçireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Ocak 2018)
Günlük işlerinizde hiç akla gelmeyen aksaklıkların olması sizi gergin bir yapıya sokacağı gibi yaratıcılığınızı köreltebilir. Ama siz güçlü bir iradenin hakim olduğu bir kişilik taşıyorsunuz. Hemen ikna gücünüzü kullanın. Yapmanız gereken ayrıntılara bir göz atmak olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Ocak 2018)
Son birkaç günün gergin zamanlarından sonra bugün, özellikle öğleden sonra saatlerinde çok daha rahatlıyorsunuz ve keyfiniz yerine geliyor. Beklediğiniz bu kazanımı iyi değerlendirmeli ve bu sıralar risklere girmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Ocak 2018)
İşiniz, eğlenceniz, özel, yaşamanız ve en arka sırada da sağlığınız. Oysa bugünlerde sağlığınızla ilgilenmeniz şart olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144565 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed