Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Ocak 2018)
Gizlilik gerektiren konulara karşı dikkatli olmanız gerekiyor. Bununla ilgili stres yaratan sonuçlarla karşılaşmanız an meselesidir. Ruhsal gelişiminizi olumsuz etkileyecek, etki altında kalacağınız konularla ilişkinizi kesmeli sonra da pişmanlık yaratacak hiçbir oluşumun içine girmemelisiniz. Son pişmanlığın fayda vermeyeceği gibi, içsel anlamda yaşadığınız olumsuz duyguları da tedavi etmeniz güç olacaktır. Kendinizi yeni ve güzel hobilere verip bir an önce toparlanmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Ocak 2018)
Aile ilişkilerinde gecikmiş kararları alma ve oyalanmadan hayata geçirme zamanı. Birkaç gün içinde aile içi ve aile dışı ilişkilerinizde buna zorlandığınızı hissedeceksiniz. Başarılı denemelerinizin arkasında hakkını veremediğiniz önemli bir destek ya da destekleriniz var. Bu konudaki daha duyarlı değerlendirmeler, başarıların arkasını getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Ocak 2018)
Kartınız Işık... Sizler çok iyi rol yapıyor gibisiniz. Kibirli olabilirsiniz. Ama karşı cins bunu fark ettiğinde sizi kırabilir. Gerçeğe dönme zamanınız bugünden itibaren geldi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Ocak 2018)
Yeni biriyle tanışacaksınız. İlk baştasize çok sempatik ve güvenilir gelenbu kişi sonradan sizi hayrete düşürebilir.Şimdiden önleminizi almayabakın. İşinizle ilgili beklentilerinizin karşılanmamasımoralinizi bozabilir. Bütçenizi yeniden gözdengeçirin. Sağlığınız için sistemli spor yapın
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Ocak 2018)
Parasal durumunuz ve bütçenizle ilgili önemli adımlar atmaktasınız. Bu alanda yaşadığınız endişelere rağmen, yeni kazançlara odaklanma başarısı göstereceksiniz. Yetenekleriniz üzerinde daha uzun vadeli gelirler elde edebilirsiniz. Bütçenizi sağlamlaştırma çabanız yanında, keyiflere gidebilecek harcamalarda ölçülü olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Ocak 2018)
Tatminsizliğiniz işinizin türüyle ilgili. Bu yüzden ilişkileri çokça sorgulamanız anlam taşımıyor. Hem maddi hem mesleki açıdan bir sıkışmışlık içinde görünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Ocak 2018)
Partnerinize son günlerde yaşattığınız duygusal yalnızlığı belli bir mantık çerçevesinde açıklamaya çalışmanız, bu ilişkide size de ikna edici gelmiyor. İlişkinizle ilgili derin yanılgılar içinde görünüyorsunuz. İş hayatında uzun zamandan beri yerine oturtmaya çalıştığınız dengeler yerinden kıpırdayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Ocak 2018)
Bugün ya da yarın, şehir dışındaki bir arkadaşının para gereksinimine destek olmanız gerekebilir. Çalışma şartlarınız oldukça yıpratıcı. Bu da, paranızın değerini bilmenizi sağlıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Ocak 2018)
Yaşadığınız olumsuzluklar nedeniyle temkinli davranmak istiyorsunuz ama hayat sadece olumsuzluklardan ibaret değil. Olumla olanları görmeye çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed