Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Temmuz 2018)
Yakın çevre ilişkilerinizde zorlanabilirsiniz, karşıt fikirler ve sürtüşmeler söz konusu olabilir. Ancak, dışa dönük kişiliğiniz bugün olmasa da yarın faydalı sonuçları masaya getirecektir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Temmuz 2018)
Bazı şeylerin gözünüzden kaçması, kulağınıza gelmemesi sizi geriyor. Ne kadar ilgiliyim, diye sorarsanız gerginliğiniz azalır. Bir kan bağı ilişkinizden sizin deyişinizle nankörlük göreceksiniz. Bunda hiç de haksız sayılmazsınız. Yalnız bazı kötü şeyleri insanlara koşulları yaptırıyor biliyorsunuz. Uzakça bir yerden beklediğiniz bir haber var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Temmuz 2018)
ALÇAKGÖNÜLLÜLÜĞÜNÜZ, dostlarınızın artmasına yol açacak. Aşkta da “Ben bilirim, böyle olmalı” demeyin. Ona sevgisini gösterme fırsatı verin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Temmuz 2018)
Evinizle ilgili üstlendiğiniz görevler bugün sizi biraz yorabilir. “Neden ben yapmak zorundayım” sorusunu sormak yerine “gerçekten mecbur muyum” diye sorun. Be-lki de isteyerek üstlendiğiniz işle-re boşuna isyan ediyorsunuzdur.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Temmuz 2018)
Heyecan ve macera arayışınız öne çıkıyor. Aşk ve eğlenceyi bir arada yaşayabilirsiniz. Yeni tanışmalar ve yeni aşklarla birlikte gelebilir. Ãœstelik şansınız artıyor. Talih oyunlarından ufak kazançlarınız bile olabilir. Ancak bu yüzden eğlenceye ve zevklere dair harcamalarınız üzerinde kontrolünüzü tümden yitirebilirsiniz. Biraz ölçülü olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Temmuz 2018)
Çok büyük olmasa da iş yaşamınızda bazı problemlerle karşılaşacağınız bir gündesiniz. İş ortamınızda gereksiz bazı gerilimler olabilir yada sizi ilgilendirmeyen konulardan dolayı çeşitli sorunlar yaşayabilirsiniz. Kendinizi bir çok şeye karşı isteksiz hissedebilir ve mecbur olduğunuz için sorumluluklarınızı kendinizi zorlayarak yerine getirebilirsiniz. Ara vermeden çalışmak zorunda kalacaksınız ve bu sağlığınızı da etkileyebilir. Yeni kararlar almak için uygun bir günde değilsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Temmuz 2018)
Özel hayatınızda sorun haline geleceğine ihtimal vermediğiniz basit görünen küçük bir problem, büyüme belirtileri gösteriyor, önleminizi almalısınız. Bu kadar stres yapmaya değmez. İyi niyetli biri olmanıza karşılık, iş çevrenizde huzursuz edici olaylar ve yıpratıcı dedikodularla karşılaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Temmuz 2018)
Kişisel gelirinizi arttırıcı çalışmalar yapabilirsiniz, ama dışsal şartlar istediklerinizi elde etmekte zorlanacağınızı da göstermekte. Parasal kayıplar olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Temmuz 2018)
Taraf olmaya epeyce zorlanacağınız bir konudan, hızla uzaklaşmanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed