Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (31 Aralık 2020)
Bugün planlarınızı uygulamakta bazı engellerle karşılaşabilirsiniz. Kafanızda belirli bir planınız olabilir ve bu planı bozacak gelişmeler meydana geldiği zaman son derece sinirlenmeniz ve özellikle de karşıcinse karşı kırıcı olmanız olasıdır. Özel işlerinizi bir süre ertelemeniz ve bir değerlendirme yaptıktan sonra kendi işlerinizi düşünmeniz iyi olur. Duygusal ilişkilerinizde büyük bir kararsızlık içine düşmenize sebep olabilecek gelişmeler yaşamanız mümkündür. İki kişi arasında bir tercih yapma durumunda kalabilirsiniz. Bu dönemde fiziksel olarak daha hassas ve zayıfsınız. Rakibiniz durumunda olan bazı kimselerin de antipatilerini çekebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (31 Aralık 2020)
Yakın bir geçmişte, size yakınlık gösteren birine gösterdiğiniz soğukluk, bugün pişmanlık yaratabilir ve bunu onarmaya çalışabilirsiniz. O, geçmiş tavrınızı soğuk ve mesafeli olduğunuz için değil, basit yanlış anlamalarla gösterdiğinizi kavramaya çok açık görünüyor. Çok yakınınızdaki birisiyle ikinizi de çok ilgilendiren bir kırgınlığı onarma çabası içine gireceksiniz. Sonuç, umutlu görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (31 Aralık 2020)
İnsanlara karşı oldukça samimidavranıyorsunuz. Size güvenebileceklerine inanıyor ve sizi seviyorlar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (31 Aralık 2020)
Hareketli aktiviteler, sportif faaliyetler bugün karşınıza fırsat olarak çıkacaktır. Enerjinizi düşürüp hızınızı kesecek insanları yanınızda taşımak zorunda değilsiniz. Herkes i her anınız a ortak etmenize gerek yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (31 Aralık 2020)
Maddi durumunuza ilişkin önemli kararların öncesindesiniz. Yeni bir çalışma sistemi kurmak, iş hayatından gelecek kaynakları yönetmek üzere karar değişikliğine gidebilirsiniz. Becerilerinizi ortaya koyma isteğiniz artarken, ödemelerle ilgili sorunlarınızı unutmayın. Bu dönemde harcama kalıplarınızın değişmesi ile daha ekonomik davranmaya kararlısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (31 Aralık 2020)
Bugün alacağınız övgüler motivasyonunuzu arttıracak. Bütün parlaklığınız üzerinizde. Çok beğenildiğinizi fark etmenize rağmen farkında değilmiş gibi davranıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (31 Aralık 2020)
İşinizle ilgili yeni kararlar almamaya çalışın. Çalışma arkadaşlarınızla yanlış anlamalar nedeniyle bazı anlaşmazlıklar çıkabilir, sorunları büyütmeyin. Parasal harcamalarınızda sürpriz gelişmelerin olacağı bir gün. Üzüldüğünüz bir sağlık sorunu var, uzmana başvurun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (31 Aralık 2020)
Aldığınızı borçlarınıza vermekten yine cebinizd paranız kalmadı. Bu yüzden kendinize bir borç kaynağı aramaya çalışacaksınız. Ama borçlarınızın çoğalmamasına da biraz daha dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (31 Aralık 2020)
Bu aralar yoğun iş temposu içerisinde bitkin düşebilirsiniz. Beslenmenize ayrı bir özen göstermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed